Молодша дочка Трампа вийшла заміж за нігерійського мільярдера ліванського походження

Молодша дочка 45-го президента США Дональда Трампа Тіффані вийшла заміж за нігерійського мільярдера Майкла Булоса. Розкішна церемонія вінчання відбулася в особняку Мар-а-Лаго у Флориді, де наречена провела своє дитинство.

Як повідомляє британська газета «The Daily Mail», на весіллі 29-річної Тіффані та 25-річного Майкла були присутні близько 500 гостей.

Наречена прийшла до вівтаря у розшитому бісером платті ліванського кутюр’є Елі Сааба, він же відповідав за вбрання її найближчих родичок — матері Марли Енн Мейплз та зведеної сестри Іванки Трамп. Колишній президент, як і всі гості-чоловіки, був одягнений у чорний смокінг із краваткою-метеликом.

Відомо, що Тіффані замовила для урочистості розкішний торт, який виглядав практично ідентично тому, що був на весіллі в її батьків.

Майкл Булос – нігерійський бізнесмен та підприємець ліванського походження, мільярдер, спадкоємець Boulos Enterprise. З 2016 року він був заступником директора SCOA Nigeria, а з 2019 — директором Fadoul Group і менеджером з розвитку бізнесу Royalton Investment.

Майкл народився у північному селі Кфараакка в Лівані, у заможній родині Массада Булоса, генерального директора SCOA Nigeria. Його мати Сара – засновниця Товариства виконавських мистецтв у Нігерії. Булос виріс у нігерійському місті Лагос, там він закінчив Американську міжнародну школу.

Тіффані Трамп та Майкл Булос познайомилися у 2018 році на грецькому острові Міконос. Тоді Тіффані була студенткою юридичного факультету Джорджтауна, а Майкл вивчав управління проєктами в Лондонському міському університеті. Майкл зробив пропозицію Тіффані в рожевому саду Білого дому у 2021 році, подарувавши їй перстень із діамантом у 13 каратів смарагдового ограновування вартістю близько 1,2 мільйона доларів.

Нігерійська бізнес-імперія Буллосів розпочалася з Джорджа Буллоса, ліванського араба-християнина, ювеліра, який переїхав до Нігерії у 30-х роках минулого століття. Він відкрив ювелірну лавку в Лагосі, торгував прикрасами для британських колоністів та заможних нігерійців і поступово розширював торгівлю, поставивши її на широку ногу. Згодом його сини Ентоні, Габріель та Масад вдосконалили розвинений ювелірний бізнес батька до великого холдингу, налагодивши імпорт німецьких промислових товарів та західних автомобілів.

Майкл Булос – син Массада та спадкоємець мільярдного статку.


Світлина: Feisty☀️Floridian/Твіттер

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *