Морський піхотинець з Кентуккі Віллі Джозеф Кансел загинув захищаючи Україну

22-річний колишній морський піхотинець США Віллі Джозеф Кансел загинув під час бойових дій проти росіян в Україні.

Про це стало відомо в понеділок, смерть військовослужбовця підтвердили родичі”, — передає видання Нью-Йорк таймс.

За словами його дядька, племінник колишній піхотинець, який покинув Кентуккі, щоб захищати Україну в березні, був убитий цього тижня, воюючи разом з українськими військовими. Чоловік працював приватним охоронцем в Нью-Йорку. Він поїхав добровільно на війну в Україну, щоб така біда не прийшла згодом і до американців. Мав дружину та семимісячну дитину. Рідні кажуть, що тіло Кансела його побратими не змогли винести з поля бою. Відтак у матері вояка ще довгий час жевріла надія, що, можливо, її син живий.

Жінка розповіла журналістам, що до її сина приєдналися чоловіки з «різних країн», щоб допомогти українським військам.

«Це було те, у що він вірив у своєму серці, і це було правильно»,
– сказав вона. «Він був із тих людей, які завжди робили крок, коли всі інші відступали, і було багато таких чоловіків, які були з ним», — сказала журналістами згорьована мати американця.

24 квітня Джозеф Кансел пішов на нічне патрулювання, а його підрозділ захопили російські війська. На сторінці збору коштів, створеній родиною, повідомляється, що дружина Віллі Джозефа Кансела-молодшого також отримала дзвінок у вівторок. «Ваш чоловік хоробро боровся, але, на жаль, він загинув», – повідомив той, хто дзвонив.

Представник Міністерства оборони України заявив у п’ятницю, що троє іноземців — американець, британець і данець — загинули, воюючи на стороні Міжнародного легіону української армії. Будь-які іноземці, які воюють за цей вид армії, фактично є частиною українських військових, оскільки вони отримують державну зарплату та зобов’язані підписувати контракти.

За даними Корпусу морської піхоти, Віллі Джозеф Кансел-молодший провів майже чотири роки в морській піхоті й отримав звільнення з посади за погану поведінку, залишивши службу рядовим у листопаді після відбування терміну за нерозкрите кримінальне правопорушення.

Українські військові стверджують, що тисячі іноземних добровольців вступили до лав її військових, але справжню кількість важко відстежити.

Ще двоє американських ветеранів, які брали участь у бойових діях в Україні, цього тижня отримали поранення. 42-річний Пол К. Грей з Тайлера, штат Техас, і 20-річний Манус Е. Маккафері з Парми, штат Огайо, обидва служили в армії США, отримали поранення в середу, коли російський артилерійський снаряд влучив у їхню бойову позицію.

Британські військові заявили, що відправлять 8000 солдатів до Європи, щоб приєднатися до військ з інших країн НАТО на навчання, спрямовані на стримування подальшої агресії РФ.


Світлина: з сімейного архіву Віллі Джозефа Кансела

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

3 thoughts on “Морський піхотинець з Кентуккі Віллі Джозеф Кансел загинув захищаючи Україну

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *