На кордоні Мексики та США застрягли понад 1500 українських біженців

Українці, які намагалися врятуватися від війни, прибувають до прикордонного мексиканського міста Тіхуана, щоб попросити притулку в США. Відомо, що там уже застрягло 1500 наших земляків.

Про це пише CNN.

Енріке Лусеро, директор у справах мігрантів міста Тіхуана, розповів, що зараз, станом на 3 квітня у місті перебувають близько 1500 українців. І що ця цифра може збільшитись до 2000 осіб.

Українці просять притулку у США

Лусеро зазначає, що з початку війни українці приїжджали, але не настільки масово. Йшлося про кілька десятків людей на день. Енріке Лусеро додав, що очікує, що усі мігранти в’їдуть до США. Водночас він наголосив, що влада Сполучених Штатів не поспішає їх впускати. Тому Тіхуана працює над тим, щоб перетворити спортивний об’єкт на тимчасовий притулок для всіх, хто прибуває.

Інна Левієн, волонтер із США, зізнається, що за останні три дні кількість українців, що зібралися біля кордону, збільшилася вчетверо. Вона зазначила, що щойно мігранти прибувають на кордон, їх вносять до списку та надають номер. Це дозволяє їм не завжди стояти у черзі на в’їзд. Час очікування переходу може тривати понад 24 годин.

Волонтер зазначила, що Тіхуана відіграла важливу роль у наданні допомоги. У місті всіляко сприяють тому, щоб мігранти мали де заночувати та були забезпечені всім необхідним.

Зазначимо, що в США оголосили, що готові прийняти до 100 тисяч українських біженців та інших осіб, які рятуються від російської агресії. Відповідне рішення озвучили в адміністрація Байдена 24 березня.Світлина: імпровізований табір українців, які шукають притулку в США, на мексиканській стороні порту Сан-Ісідро в Тіхуані, Мексика, 2 квітня. (Guillermo Arias/AFP/Getty Images)

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “На кордоні Мексики та США застрягли понад 1500 українських біженців

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *