Последние новости
На Міжнародній математичній олімпіаді серед молоді лідирували збірні Китаю та США

У фіналі Міжнародної математичної олімпіади 2023 зустрілися збірні Китаю та США. Організатори нагородили 315 медалістів, серед них 53 золотих, 89 срібних, 173 бронзових.

Про це пише Newsroom.

Міжнародна математична олімпіада 2023 року проходила в японському місті Тібо в Японії з 2 по 12 липня, у ній взяли участь 625 учасників зі 112 країн. Організатори нагородили 315 медалістів, серед них 53 золотих, 89 срібних, 173 бронзових, що становить 50% від загальної кількості конкурсантів.

Лідирували Китай, США, Корея, Румунія та Японія, що приймає країни-учасниці. Переможцем фінального змагання між США та Китаєм став Китай. Команда США з Міжнародної математичної олімпіади, яку спонсорує Математична асоціація Американських математичних змагань (MAA AMC), посіла друге місце, в підсумку набравши 222 бали. Оцінки IMO базуються на кількості балів, набраних окремими членами команди за шість завдань.

Переглянути результати всіх країн-учасниць можна на таблиці ТУТ.

Міжнародна математична олімпіада (IMO) — це Чемпіонат світу з математики серед школярів старших класів, що проводиться щороку в одній з країн. Перша IMO пройшла у 1959 році в Румунії за участю семи країн. В останні роки в (International Mathematical Olympiad, IMO) беруть участь понад 100 країн із 5 континентів. Рада IMO затверджує країну, яка приймає IMO, стежить за дотриманням правил та підтримує традиції IMO.

Фонд Міжнародної Математичної Олімпіади (IMO) є благодійною організацією, яка підтримує IMO. Вся інформація про олімпіаду представлена на інтернет-сайті Фонду. Ця інформація буде корисна не тільки математикам, а й усім, хто хоче дізнатися докладніше про Міжнародні Математичні Олімпіади.

Збірна команда України виборола одну срібну та п’ять бронзових медалей, в підсумку зайнявши 31 позицію в рейтингу, обійшовши збірні Польщі, Іспанії, Грузії, Австрії, Швейцарії, Данії, Бельгії та інші.

Минулого року (2022) Україна посіла 17 місце серед країн, позаминулого (2021) команда України показала чудовий результат на цьому найпрестижнішому змаганні з математики серед школярів, посівши 6 місце. Найкраще наша команда виступила лише у 2018 році, коли стала 4-ою.

Читати також:

Американська школа випустить одразу 35 пар близнюків (+Відео)

У Нешвіллі жінка влаштувала стрілянину в школі: шістьох людей вбито

Facebook та Google звинуватили у завданні шкоди школярам

Як оформити дитину до школи одразу по приїзду до США: приклад Каліфорнії


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “На Міжнародній математичній олімпіаді серед молоді лідирували збірні Китаю та США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *