На якому аукціоні вигідно придбати машину із США?

Усі автомобілі з пробігом, які можна придбати в Америці, реалізуються через аукціони. Це дає будь-якому потенційному покупцеві можливість купити машину за дуже привабливою ціною, адже страхові компанії намагаються повернути собі хоча б частину коштів, тож продають автівки недорого.

Аукціонів в Америці чимало, особливої уваги заслуговують три з них: Copart, Manheim та Insurance. Це найбільші гравці з найбільшою часткою на ринку.

Як і де краще замовити автомобіль на аукціоні?

Copart – найбільший аукціон країни

Copart вражає своїм розмахом. Декілька фактів у цифрах:

Близько мільйона автомобілів продається тут щорічно;

203 представництва компанії розкидані по всій території США;

Близько 10 000 екземплярів різної техніки, включаючи автомобілі, щодня надходить на аукціон.

Основні покупці — ремонтні майстерні, які купують машини на деталі або приватні особи, які хочуть купити хороше авто недорого. У ролі продавців виступають як страхові чи орендні компанії, а ще й пересічні громадяни. Саме тому викуповувати лот на Копарті краще через посередника — лише він своїм професійним поглядом може відрізнити чесного продавця від перекупника.

Каталог лотів з автомобілів з Америки можна фільтрувати за маркою, моделлю, ціною, типом палива та іншими параметрами — дуже зручно щоб підібрати відповідну машину.

Гарант надійності — IAAI

Головний плюс цього аукціону в тому, що він є страховим. Тобто про якесь шахрайство тут не може йти й мови. Крім того, адміністрація майданчика забезпечує передпродажну перевірку кожного лота, а приведенням машини у товарний вигляд займається цілий штат працівників. Купувати на “Іншуренсі” можуть лише юридичні особи, тому для проведення операцій на цьому аукціоні потрібно буде заручитися допомогою посередника.

Manheim: купити цілу машину з Америки

Третій найбільший майданчик США, кількість його представництв перевалює за 150. Знаходиться практично в кожному штаті. Репутація у компанії залізна — за всю її історію не було зафіксовано жодного випадку продажу «кота в мішку». Додаткова перевага «Манхейму» в тому, що тут, на відміну від іншого аукціону, можна знайти цілу машину. Хоча її вартість буде вище пошкодженого екземпляра, не доведеться витрачати час на ремонт автомобіля після доставки автівки. А перевірити авто на предмет пошкоджень у минулому можна через сервіс CARFAX. У Карфакс-звіті будуть вказані всі нюанси про машину, на які слід звернути увагу.

Аукціони в США — найбільш вигідний спосіб купити надійне б/в авто, яке прослужить роки.

Світлина: ілюстраційне стокове фото

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “На якому аукціоні вигідно придбати машину із США?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *