Найбільша мережа кінотеатрів США приймає в якості оплати криптовалюти

Популярність криптоактивів продовжує зростати. Американська мережа кінотеатрів Regal Cinema, найбільша мережа кінотеатрів у США, на своїх онлайн-сервісах почала приймати платежі в криптовалютах.

Regal Cinema уклала партнерство з платіжним додатком Flexa для приймання цифрових активів як оплату.

Мережа кінотеатрів Regal працює у 42 штатах США та налічує понад 500 кінотеатрів.

Про це генеральний директор Flexa повідомив у Twitter.

Клієнти 514 кінотеатрів можуть купити квитки, попкорн та снеки за допомогою Bitcoin, Ethereum, Litecoin, USDC, GUSD, DAI, Cosmos, Basic Attention Token та інших криптовалют.

У найближчі місяці Dogecoin (DOGE), відомий криптовалютний мем, який протягом останніх тижнів досяг ринкової вартості 40 мільярдів доларів США, а через кілька днів втратив 10 мільярдів доларів, також можна буде використати в якості оплати.

Маркетинговий директор Regal Кен Тевес розповів ЗМІ, що мережа прагне бути “найкращим місцем для перегляду фільмів”. За його словами, клієнти кінотеатрів просили додати підтримку цифрових активів. “Ми раді знайти партнера у Flexa — компанії, яка революціонізує цифрові платежі за допомогою передового ПЗ та інноваційної бізнес-платформи”, — додав він.

Regal – не єдина мережа кінотеатрів у США, яка приймає криптовалюти. Раніше, конкуренційна мережа кінотеатрів AMC Theatres також додали як оплату біткоїн, Ethereum, Bitcoin Cash та Litecoin.

Генеральний директор AMC Theatres Адам Арон також заявив, що протягом доби від запровадження нововведення оплата через криптовалюти вже відповідала показнику 14% всіх онлайн-транзакцій мережі, включаючи купівлю квитків з новою опцією та подарункові картки, які вже приймали оплату через цифрові монети.

Про це він написав в соціальній мережі Twitter. https://twitter.com/CEOAdam/status/1458974884609019916


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *