Найсамотніший будинок у світі виставили на продаж (+Фото)

В американському штаті Мен вирішили продати будинок, розташований на невеликому безлюдному острові Duck Ledges Island. Будівлю називають найвиокремленішим будинком світу.

Саму ізольовану житлову будівлю у світі, розташовану на безлюдному острові, виставили на продаж.

Про це повідомляє News Break.

Повідомляється, що будинок площею 50 квадратних метрів збудували у 2009 році. На першому поверсі є невелика зона для приготування їжі, об’єднана із вітальнею. У мансарді розташована спальня для двох людей, до якої ведуть маленькі дерев’яні сходи.

У будинку немає ванної кімнати, проте на ділянці обладнана вбиральня. На острові розміром 0,6 га немає дерев, тому, за словами рієлтора з Bold Coast Properties, з нього можна спостерігати за океаном, залишивши човен на причалі з якірною стоянкою.

Будівля знаходиться неподалік інших об’єктів округу. Її запропонували як місце відпочинку на вихідні для інтровертів. Ціна операції складає 339 тисяч доларів.

Фото: boldcoastpropertiesllc.com


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *