Последние новости
Найтовстіша дівчинка США схудла на 145 кг без операцій (+Відео)

Джессіка Гауд з Ноксвілл (Теннессі) вважалася найтовстішою дівчинкою США, але їй вдалося втратити 75% своєї ваги.

Дівчинці доводилося кататися по підлозі, бо ноги не витримували її ваги. Вона влаштовувала батькам істерики та вимагала їжі кожні 2 години. Її мати Керолайн розповіла виданню The Meaww, що в 7 років дочка важила трохи більш як 221 кілограм.

Дівчинка споживала за добу неймовірну кількість калорій – близько 10 тисяч. Вона не могла витримувати найменших фізичних навантажень, і її серцево-судинна система була в небезпеці.

Зайва вага Джессіки загрожувала її життю, і вона була доставлена до дитячої лікарні в Теннессі у важкому стані, в дівчинки виникли проблеми з диханням.

«Всі батьки роблять помилки, ідеальних батьків не буває», – сказала Каролін. «Але я робила помилки, які ледь не коштували життя моєї дитини, і я відчуваю велику провину».

Згодом Служба захисту дітей долучилася, і Джессіка була переведена в клініку ожиріння штату Вірджинія, де дотримувалася суворої дієти та програми вправ.

Завдяки допомозі та без операції дівчинка втратила разючі 320 фунтів.

«Я так пишаюся нею», — сказала Каролін.

Однак, сама Джессіка зізналася, що «залежна від їжі», але тепер їй мати Каролін забороняє їсти між прийманням їжі без дозволу.

Щоб допомогти Джессіці схуднути, Каролін ретельно стежить за харчуванням своєї дочки, а Джессіка відвідує фізіотерапію п’ять разів на тиждень.

Переглянути відео можна за лінком — https://youtu.be/cNATWsVVwgo

Недавно дівчинці довелося перенести пластичні операції з видалення зайвої шкіри. У свої 10 років, Джессіка виглядає як звичайна здорова дівчинка. Вона почала ходити у звичайну школу і спілкуватися з однолітками, як будь-яка дитина її віку.

Більше почитати про цю неймовірну історію перевтілення можна ТУТ.


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *