Названі найнебезпечніші та найбезпечніші напрями для туристів у 2023 році: Україна у списку

Після довгої пандемії туристичний потік до різних країн значно зріс. Однак при поїздці закордон слід бути уважним, щоб подорож не обернулася лихом. Спеціалісти різних організацій перелічили потенційно небезпечні країни для відвідування.

Подібні держави посідають перші місця у списках несприятливих для подорожей країн.

У нещодавно опублікованому списку організації «International SOS» зазначається, що Афганістан є потенційно найнебезпечнішою країною у світі для відвідування наступного року. Фахівцями в галузі медицини та безпеки з «Карти ризиків на 2023 рік» названо і Сирію, яка вважається другим найнебезпечнішим місцем для відвідування, а за ними йдуть Україна, Малі та Ірак.

Україна та Малі вже додані до списку найнебезпечніших держав для відвідувань у 2023 році, а решта країн фігурує у спостереженнях експертів ще з 2021 року. У той час, як ризик безпеки Малі протягом деякого часу залишався високим, в Україні за останні 12 місяців відбулося найбільше зрушення з «середнього» на «екстремальний».

Список інших країн, безпека яких також належить до категорії «надзвичайних», включає території центральноафриканських республік, у тому числі Ємену, Сомалі, Південного Судану і деяких районів Нігерії, Демократичної Республіки Конго, Пакистану, Мозамбіку та Ізраїлю.

У своєму щорічному оновленні рейтингів ризиків організація «International SOS» наголосила, що безпека в Європі залишається «стабільною», попри війну в Україні та нещодавнє зростання соціальних заворушень у регіоні через кризу високих цін, загальне подорожчання життя населення. Водночас такі країни, як Великобританія, Німеччина та Франція щодо потенційної небезпеки залишаються на низькому рівні.

Крім того, організацією було звернено увагу на регіон Сахеля в Північній Африці, де спостерігався підвищений ризик бойових зіткнень та зростання злочинності в Колумбії, частково через соціально-економічні наслідки пандемії.

На протилежному кінці спектра Норвегія була названа найбезпечнішим напрямком у цей час, за нею йдуть Фінляндія, Швейцарія, Данія та Ісландія.

При цьому такі Центральноазіатські країни, як Казахстан та Узбекистан, визнані найбільш сприятливими в регіоні для будь-яких іноземних туристів.

А щодо ділових поїздок, то недавнє опитування BCD Travel, в якому взяли участь 674 мандрівники з усього світу, показало наступне — 68 % респондентів заявили, що в їхніх компаніях діє політика управління ризиками в поїздках, хоча майже третина (це 29 %) заявили що у них немає нічого подібного.

Більшість респондентів також повідомили, що почуваються у відносній безпеці під час ділових поїздок, при цьому 75% сказали, що вони «рідко чи ніколи» не почуваються у безпеці, перебуваючи у відрядженнях за межами власної держави. Найчастішою причиною занепокоєння людей у різних країнах є звичайна прогулянка вулицями, яку 44% мандрівників назвали найменш безпечною. За нею слідували водіння у незнайомих місцях (43 %) та використання громадського транспорту (40 %).



Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *