Названо 10 найкращих місць для роботи в США у 2023 році

Пандемія коронавірусу викликала масові звільнення, а також сприяла зміні цінностей у сфері працевлаштування. Американське рекрутингове агентство Glassdoor склало 10 найкращих місць роботи у 2023 році.

Деякі бажання залишилися незмінними – люди завжди шукатимуть роботу зі справедливою зарплатою, приємними колегами, низьким рівнем звільнень та гнучким робочим часом.

В Glassdoor опублікували свій щорічний список 100 найкращих місць для роботи на 2023 рік, до якого увійшли компанії, які мають не менше тисячі співробітників та 75 відгуків на сайті вакансій.

Кожну організацію оцінили за п’ятибальною шкалою за можливості кар’єрного зростання, компенсацію, культуру, управління, баланс між роботою та особистим життям та інші чинники.

Для складання звіту дослідники Glassdoor проаналізували мільйони відгуків співробітників про компанії у період з жовтня 2021 року до жовтня 2022 року.

Компанії з вищим рейтингом пропонують широкі можливості для кар’єрного зростання, надійні медичні пільги, можливість віддаленої чи змішаної роботи, а також чітке та прозоре спілкування між вищим керівництвом та співробітниками.

До уваги 10 найкращих місць для роботи у 2023 році:

Gainsight. Штаб-квартира: Сан-Франциско, Каліфорнія. Галузь: Технологія. Рейтинг: 4.7


Box. Штаб-квартира: Редвуд Сіті, Каліфорнія. Галузь: Технологія. Рейтинг: 4.6


Bain & Company. Штаб-квартира: Бостон, Массачусетс. Галузь: Консалтинг. Рейтинг: 4.6


McKinsey & Company. Штаб-квартира: Нью-Йорк, Нью-Йорк. Галузь: Консалтинг. Рейтинг: 4.6


NVIDIA. Штаб-квартира: Санта-Клара, Каліфорнія. Галузь: Технологія. Рейтинг: 4.6


MathWorks. Штаб-квартира: Натік, штат Мериленд. Галузь: Технологія. Рейтинг: 4.6


Boston Consulting Group. Штаб-квартира: Бостон, Массачусетс. Галузь: Консалтинг. Рейтинг: 4.6


Google. Штаб-квартира: Маунтін-В’ю, Каліфорнія. Галузь: Технологія. Рейтинг: 4.6


ServiceNow. Штаб-квартира: Санта-Клара, Каліфорнія. Галузь: Технологія. Рейтинг: 4.6


In-N-Out Burger. Штаб-квартира: Ірвайн, Каліфорнія. Галузь: Ресторани. Рейтинг: 4.6


Хоча дев’ять компаній у списку мають однаковий середній рейтинг 4,6, їх фактичні рейтинги виходять за межі тисячних часток.

У списку 100 найкращих компаній найбільше переможців серед технологічних, фінансових та консалтингових компаній.

За словами провідного економіста Glassdoor Деніела Чжао, рік для технологічного сектору видався неспокійним: проблеми з ланцюжками поставок, звільнення, падіння акцій та інші проблеми, але широке поширення в галузі гнучкого графіка роботи та унікальні можливості працевлаштування, як і раніше, роблять технологічні компанії привабливими місцями.

Ще одна риса, на яку співробітники та претенденти звертають більш пильну увагу – це те, як компанії підходять до звільнень. Компанії з вищим рейтингом, за відгуками співробітників, мають чіткий послужний список: вони прозорі щодо того, як і чому відбуваються звільнення, пропонують чудову вихідну допомогу і своєчасно та шанобливо повідомляють про скорочення штату.

Читати також

Як знайти українцям роботу в США: Нью-Йорк, Маямі, Аляска, Лос-Анджелес

Що робити далі в США, якщо ви приїхали за програмою Uniting for Ukraine

Корисні онлайн-сервіси у США: медична допомога, робота та житлоСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *