Последние новости
Не сподобався візит Байдена: МЗС РФ викотило ноту протесту США

Міністерство закордонних справ РФ викликало американського посла в Москві Лінн Трейсі та пред’явило їй ноту протесту у зв’язку з «залученням США до бойових дій на боці Києва, що постійно розширюється».

«Накачування ЗСУ озброєнням, а також передача цілевказівок для завдання ударів по об’єктах російської військової та цивільної інфраструктури наочно доводять неспроможність і брехливість тверджень американської сторони, що США не є стороною конфлікту», – йдеться у повідомленні російського МЗС.

Трейсі вказали на «контрпродуктивність нинішнього агресивного курсу США на поглиблення конфронтації з РФ в усіх напрямках» і зажадали «для деескалації ситуації» вивести «американсько-натовських військових та техніку» з території України. Хто така Лінн Трейсі читати ТУТ.

У відомстві підкреслили, що «озброєння, що поставляються Києву, як і обслуговуючий персонал, включаючи американських громадян, є законною ціллю на ураження з боку військ РФ».

Також у російському відомстві зажадали пояснень щодо вибухів на газопроводах «Північний потік – 1» та «Північний потік – 2» і наполегливо попросили «не заважати об’єктивному розслідуванню для встановлення винних».

Зазначимо, що різна зброя, насамперед оборонна, США надавали Україні й до російського вторгнення. Після початку війни країни Заходу різко збільшили військову допомогу Києву. Останнім часом йдеться не лише про передачу наступального важкого озброєння, наприклад, сучасних танків, а й розглядається питання про постачання винищувачів.

Напередодні президент США Джо Байден, перебуваючи з неоголошеним візитом у Києві, анонсував новий пакет військової допомоги Україні на суму пів мільярда доларів. 21 лютого, виступаючи у Варшаві, Байден заявив, що «Росія ніколи не зможе перемогти Україну».Світлина з відкритих джерел: американський посол у Москві Лінн Трейсі

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *