Последние новости
Небо Південної Дакоти забарвилося у незвичайний колір (+Фото)

У Південній Дакоті небесне склепіння забарвилося в насичений зелений колір. Все через «деречо» — сильний ураган, що характеризується потужним вітром швидкістю до 159 км/год.

У вівторок мешканці американського містечка Су-Фолс, у штаті Південна Дакота, стали очевидцями рідкісного природного явища – небо забарвилося в насичений зелений колір.

Метеоролог Корі Мартін пояснив незвичайний колір неба оптичним ефектом.

«Коли синє небо освітлюється червоним світлом заходу сонця, воно здається зеленим, тому деякі грози мають такий зеленуватий відтінок. Моторошний ефект викликаний тим, що світло розсіюється льодом. Для досягнення зеленого кольору потрібно, щоб у хмарі була величезна кількість води, що зазвичай призводить до граду», — пояснив Корі Мартін.

Місцеві жителі поділилися у соцмережах знімками погодного явища.


Світлина: jaden/twitter

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *