Невідомі обстріляли дві електростанції у США

ФБР розслідує напад із застосуванням вогнепальної зброї на дві електростанції в штаті Північна Кароліна, внаслідок чого десятки тисяч людей залишилися без світла.

Як повідомиляє BBC News, в окрузі Мур оголошено надзвичайний стан до п’ятниці, що передбачає нічну комендантську годину.

Губернатор Північної Кароліни Рой Купер заявив, що такі атаки це абсолютно новий рівень загрози, і зараз захист важливої інфраструктури стає «головним пріоритетом».

За даними поліції, невідомі відкрили вогонь на двох підстанціях, розташованих приблизно за 8 км один від одного. Напади були спланованими та цілеспрямованими. Мотиви нападників не відомі.

Внаслідок інциденту близько 45 тис. осіб в окрузі Мур залишилися без електрики. За даними влади, відновлення електропостачання може зайняти до четверга, оскільки пошкодження двох підстанцій є значними.

Місцева лікарня, магазини, служби водопостачання та каналізації працюють на резервних генераторах. Школи в окрузі закриті. У понеділок вранці температура досягла нуля градусів за Цельсієм, і округ відкрив аварійний притулок у спортивному комплексі для нужденних.

У Вашингтоні представник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі заявив, що вони уважно стежать за розвитком розслідування.

Ілюстративна світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *