Ніккі Мінаж оштрафували в Амстердамі через «легкі наркотики»

Реперку Ніккі Мінаж тимчасово затримали та оштрафували в аеропорту Амстердама Схіпгол у суботу через підозру у перевезенні «легких наркотиків» у багажі, повідомили нідерландські правоохоронці.

Королівська маршальська служба Нідерландів, яка є національною поліцією країни, повідомила в соцмережах увечері суботи, що 41-річну американку затримали за підозрою у перевезенні «легких наркотиків», але після консультацій із місцевою прокуратурою її оштрафували та відпустили. Розмір штрафу не уточнювався.

Хоча поліція Нідерландів не назвала Мінаж підозрюваною, реперка опублікувала відео цієї ситуації в соцмережах. На ньому вона пояснює, що правоохоронці нібито виявили у її валізах марихуану і мають її зважити.

На відео чоловік у костюмі каже Мінаж, що поліція хоче «обшукати весь її багаж», оскільки «офіцер не вірить, що в неї немає більше наркотиків, ніж вона сказала».

У Нідерландах канабіс є незаконним, однак його вживання в рекреаційних цілях толерується.

На відео чути, як поліцейські повідомляють Мінаж про її «арешт за перевезення наркотиків» та просять сісти в авто для поїздки у відділок.

Мінаж, справжнє ім’я якої Оніка Таня Мараж-Петті, заперечувала звинувачення та кілька разів просила адвоката, перш ніж сісти в автомобіль.

Перед звільненням Мінаж речник військової поліції Роберт Капел повідомив AFP, що «допит ще триває».

Представники Мінаж та поліції Амстердама не відповіли на прохання CBS News про коментар.

Мінаж перебувала в Амстердамі після концерту в Ziggo Dome у четвер. Вона прямувала до Манчестера на наступний запланований на суботній вечір виступ у межах світового туру Pink Friday 2, коли її затримали. Манчестерська арена Co-op Live оголосила про перенесення суботнього шоу.

«Попри всі зусилля Ніккі провести сьогоднішній концерт, події цього дня зробили це неможливим», — написала арена у дописі.

У низці твітів Мінаж стверджувала, що арешт був спробою «зірвати мій тур», оскільки «багато хто незадоволений його успіхом і не може на мені нагрітися». За її словами, її обікрали та звільнили працівників, відповідальних за подорожі та авіапереліт.

Читати також:

Міністерство юстиції США пропонує пом’якшити статус марихуани

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *