Нью-Йорк: в аеропорту Ла-Гвардія завершено спорудження нового терміналу 

На об’єкт було витрачено $4 млрд. У просторому приміщенні площею 1,3 млн квадратних футів розміщено 35 виходів до літаків авіаліній Southwest, United, American, JetBlue та Air Canada. 

Губернатор Хокул на урочистій церемонії в аеропорту Ла-Гвардія перерізала стрічку та офіційно повідомила громадськість, що спорудження нового терміналу В  завершено.

У центральному холі від підлоги до стелі розміщено художню інсталяцію. Лазерні промені світяться на тлі водоспаду на всю стіну.

«ЮНЕСКО назвала термінал «найкращим аеропортом у світі», – з гордістю сказав виконавчий директор Port Authority Рік Коттон.

Ця висока похвала звучить контрастом у порівнянні з висловом, зробленим вісім років тому Джо Байденом, який на той час був віцепрезидентом. «Якщо вам зав’язати очі та привести вас до Нью-йоркського аеропорту Ла-Гвардія, то ви подумаєте, що потрапили до країни третього світу», – сказав він у 2014 році з приводу проблем американської інфраструктури.

Ці невтішні слова запали в душу керівництву штату. Кеті Хокул наголосила: «Коли реконструкцію всього аеропорту буде закінчено, ми запросимо сюди президента Байдена, і він зніме з очей пов’язку, побачить усе це і зрозуміє, що ми до нього прислухалися». 
 

Центральний термінал був головною частиною масштабної реконструкції. Залишилося доробити два інших – А та С. За планом вони мають бути об’єднані. Водночас коштуватимуть роботи, також $4 млрд, як і один термінал В. Планується завершити будівництво до літа цього року.

Залишається невирішеним одне питання: як дістатися до оновленого Ла-Гвардія. Це єдиний Нью-йоркський аеропорт, з яким немає рейкового сполучення. Проєкт поїзда AirTrain, який підтримував Куомо, з його відходом відпав. Мінус цього варіанту в тому, що пасажирам довелося б пересідати на AirTrain з інших видів транспорту та платити додатково за проїзд. 

Наразі в Port Authority розглядаються альтернативні проєкти. Один із них – продовжити до самого аеропорту лінію сабвею N від станції Astoria Boulevard. І тут можна буде доїхати, заплативши один раз за поїздку. 

Світлина: соціальні мережі

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *