Носіння масок може повернутися в США через поширення «потрійної епідемії»

У зв’язку з тим, що дорослі та діти по всій території США страждають від трьох особливо заразних респіраторних вірусів, а до Різдва залишилося лише 2 тижня, представники служб охорони здоров’я знову починають говорити про медичні маски.

Про це пише газета Washington Post.

«Хоч масковий режим малоймовірний у більшості регіонів країни, експерти в галузі охорони здоров’я знову рекомендують носити високоякісну медичну маску в громадському транспорті, в аеропортах і літаках, в магазинах та інших багатолюдних громадських місцях», — йдеться в статті.

Маски рекомендуються для захисту від так званої «потрійної епідемії» — грипу, COVID-19 та респіраторно-синцитіального вірусу /RSV/ — ця тріада вірусів вже створює навантаження на лікарні та змушує батьків пропускати роботу в рекордних кількостях.

У міру того, як країна вступає в третю зиму з початку пандемії, кількість випадків COVID-19 зростає, а сезон грипу 2022-2023 років може стати гіршим за десятиліття. За даними Центрів США з контролю та профілактики захворювань, від грипу вже померло 4,5 тис. осіб, у тому числі 14 дітей.

«При такому тягарі хворыб, що обтяжує систему охорони здоров’я, може бути важко повірити, що така проста річ, як маска, може суттєво змінити ситуацію». На думку експертів, якісні медичні маски, такі як N95, KN95 або KF94, залишаються високоефективним захистом, — наголошують журналісти.


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *