Последние новости
Нова функція в iPhone допомогла врятувати туристів, що впали в каньйон

Функція супутникового сигналу SOS в iPhone 14 допомогла врятувати туристів, які перебуваючи за кермом автомобіля впали в каньйон.

Про це повідомляє портал Android Authority.

Зазначається, що водій не впорався з керуванням, внаслідок чого вилетів у каньйон із гори приблизно за 90 метрів від шосе у Лос-Анджелеському національному лісі. Після падіння молода пара змогла залишити машину, проте не змогла скористатися телефоном через відсутність зв’язку в каньйоні.

Потім постраждалі відправили сигнал SOS за допомогою супутникового зв’язку в iPhone 14. Call-центр, який отримав сигнал, назвав рятувальникам точні координати постраждалих, після чого пару знайшли завдяки повітряно-рятувальній команді. Постраждалих було доставлено до лікарні з травмами середньої тяжкості. Нині їхньому життю ніщо не загрожує.

На цю мить Emergency SOS є ексклюзивною функцією iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro та Pro Max. Нововведення запрацювало восени у США та Канаді. Незабаром Apple запустила супутниковий зв’язок Emergency SOS у низці європейських країн.

Функція подачі сигналу лиха через супутниковий зв’язок у нових iPhone успішно функціонує за межами США.

Про це корпорація Apple повідомила на своєму сайті. Новими країнами, в яких запрацювала опція Emergency SOS, стали Франція, Німеччина, Ірландія та Великобританія.

Emergency SOS дозволить жителям перерахованих держав надсилати запити про допомогу в 999 та 112, перебуваючи у місцях, де немає сигналу Wi-Fi та стільникового зв’язку. Крім того, за допомогою цієї опції користувачі, що вирушили в далекий похід, зможуть передавати дані про своє місце розташування друзям та членам сім’ї.

Керівник Британської асоціації розробників засобів забезпечення громадської безпеки Джон Ентоні назвав Emergency SOS «проривом», яким Apple поділилася зі світом, випустивши iPhone 14.

«Тепер служби екстреної допомоги зможуть виконувати свою роботу в ситуаціях, коли раніше це було неможливо. Їхня робота стане ефективнішою завдяки інформації, якою люди тепер можуть поділитися з диспетчерами, опинившись у надзвичайній ситуації. Це допоможе врятувати багато життів», — сказав Ентоні.

Зараз Emergency SOS є ексклюзивною функцією iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *