Новий посол США в Україні прибула до Києва

Дипломат вручила президентові України вірчі грамоти.

Новий посол США в Україні Бріджит Брінк 29 травня прибула до Києва. Про це йдеться в її офіційній біографії на сайті посольства. Дипломат вручила президентові України Володимиру Зеленському вірчі грамоти.

На момент публікації новин повідомлень Держдепартаменту США про приїзд Брінк до України не було. Пізніше сама посол поінформувала про це у Twitter та опублікувала своє фото, зроблене у Києві.

Нагадаємо, 18 травня посольство США відновило повноцінну роботу в Києві, а посол Брінк була призначена президентом Байденом послом США в Україні 25 квітня 2022 року, затверджена одноголосно Сенатом США 18 травня 2022 року і прибула до Києва 29 травня 2022 року.

Раніше Бріджит Брінк очолювала посольство США в Словацькій Республіці. Після збройного нападу Росії на Україну вона особисто їздила на словацько-український кордон для ознайомлення й контролю за прийняттям українських біженців та надходженням допомоги в Україну.

Вірчі грамоти — документ, за допомогою якого здійснюється акредитація дипломатичного представника. Вірча грамота містить: ім’я і титул (звання) відправника й одержувача, ім’я і ранг дипломатичного представника, прохання «вірити» останньому у всіх стосунках саме як представнику даної держави. При залишенні свого поста дипломатичний представник вручає відкличні грамоти та отримує рекредитив для вручення його своєму уряду після повернення на батьківщину.Світлина: https://twitter.com/USAmbKyiv

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Новий посол США в Україні прибула до Києва

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *