Одна людина загинула і четверо постраждали під час стрільби поблизу  університету у Вірджинії 

Поліція Блексберґа розслідує інцидент. За даними відомства, один із тих, хто отримав поранення, є студентом навчального закладу.

Інформація про інцидент з’явилася на сайті університету. 

Одна людина загинула і ще четверо постраждали внаслідок стрілянини в кальянній Melody Hookah Lounge в центрі міста Блексберґ, поряд із Політехнічним університетом в американському штаті Вірджинія.

Про це повідомляє поліція міста Блексберґ. «В результаті стрілянини п’ятеро людей отримали поранення, четверо були доставлені до місцевих лікарень, один помер на місці інциденту, загиблому було 18 років», — йдеться у заяві поліції у соціальній мережі Facebook. 

 Поліція зазначає, що про тяжкість травм решту постраждалих наразі нічого не відомо. В справі триває слідство. 

Відомо, що поліції таки вдалося затримати 24-річного підозрюваного в стрілянині, Джамаля Д. Флінта заарештували в Роаноку, штат Вірджинія. Затриманому висунуто звинувачення, чоловік перебуває в арешті.

Світлина: ілюстраційне стокове фото

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *