ООН: 368 000 біженців з України з початку війни

Через агресивне вторгнення Росії на територію України майже 370 тисяч біженців з числа українців виїхали і їхня кількість продовжує зростати, — така статистика була озвучена станом на неділю, 27 лютого.

Про це повідомляє канцелярія прем’єр-міністра Польщі у Twitter із посиланням на агентство ООН у справах біженців (UNHCR). Найбільше українців виїхало до Польщі – 187 тисяч людей. 
— Біженці, які рятуються від війни, в’їжджають до Польщі незалежно від їхньої національності», — повідомили у канцелярії прем’єр-міністра Польщі.

На день раніше, 26 лютого, в ООН називали втричі меншу кількість біженців з України — 100 тисяч. Про початок війни президент РФ Володимир Путін оголосив у ніч із 23 на 24 лютого. Тоді російські війська розпочали вторгнення одночасно в різних регіонах України, стріляючи та випускаючи ракети. За даними ЗСУ, мета Росії – захопити Києв та знищити президента України.


Фото: прапор ООН, canva.com 

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *