ООН виділить грошову допомогу для 2 мільйонів українців

Генсек ООН Антоніу Гутерреш під час пресконференції у Києві повідомив, що організація виділить допомогу у вигляді грошових виплат для 2 мільйонів українців до кінця серпня цього року.

Про це повідомляє офіційний сайт організації.

Усього організацією виділятиметься по 100 мільйонів доларів на місяць. Планується до кінця травня виплатити гроші для 1,3 млн українців. А до серпня ООН має намір виділити допомогу вже 2 мільйонам людей.

Гутерреш зазначив, що це не є типовою гуманітарною операцією для ООН.


«Україна – це країна з урядом та системою підтримки своїх громадян, тому ООН не прагне замінити цю систему, а має намір підтримати уряд, щоб підтримати український народ», – сказав Гутерреш.

Генсек ООН Гутерреш відвідав Київ 28 квітня в рамах зустрічі з українським урядом. Раніше він побував у Москві на зустрічі з президентом РФ Путіним.

Генеральний секретар ООН також був шокований ракетним обстрілом росіянами Києва, що стався в день, коли генсек зустрічався з президентом України.

Про це Гутерреш сказав в інтерв’ю ВВС.

«У наших інтересах, щоб ця війна закінчилася. Я в Києві сьогодні. Дві ракети розірвалися в Києві. Я був шокований, коли дізнався, що дві ракети розірвалися в місті, де я перебуваю. Це драматична війна. І нам абсолютно необхідно закінчити цю війну, і нам абсолютно необхідно мати рішення для цієї війни. Але ми знаємо, що це не станеться завтра», – сказав Гутерріш.

Генеральний секретар ООН запевнив, що ООН продовжить заходи для збільшення гуманітарної підтримки та забезпечення евакуації цивільного населення з постраждалих районів.

Світлина — OCHA Ukraine, Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *