Остін і Пісторіус обговорили ситуацію в Україні та Індо-Тихоокеанському регіоні

Перебіг подій в Україні та Індо-Тихоокеанському регіоні стали головними темами переговорів у Пентагоні між міністрами оборони США Ллойдом Остіном та Німеччини Борисом Пісторіусом.

Остін високо оцінив відданість Німеччини підтримці права України на самооборону, відзначивши, зокрема, поставлені Берліном озброєння та фінансові зобов’язання.

«Після США Німеччина є другим за величиною донором військової допомоги Україні, яка протистоїть агресії Путіна, — наголосив Остін. — Лише у 2024 році ви виділили Україні 7,7 мільярда доларів. Німеччина надала критично важливі системи протиповітряної оборони та артилерію. І ми продовжуватимемо тісне партнерство, щоб забезпечити Україну спроможностями, необхідними для успіху на полі бою».

Остін також відзначив, що Німеччина прийняла найбільшу кількість українських біженців у Європі.

«Дякую Німеччині за все, що вона робить для самооборони України», — додав очільник Пентагону.

За словами Остіна, коли йдеться про загальноєвропейські зобов’язання з безпеки, Німеччина також вносить вагомий внесок.

«План Німеччини розмістити постійну бригаду в Литві — це історичний крок, який посилить європейську безпеку, — сказав він. — Ми високо цінуємо те, що Німеччина виконала наше спільне зобов’язання витратити цього року не менше 2% ВВП на оборону. Німеччина залишається одним з найсильніших і найнадійніших наших союзників».

Міністр також відзначив розгортання Німеччиною військ для підтримки безпеки та стабільності на Близькому Сході, в Африці та на Балканах.

«Стримуючи агресію Кремля чи зміцнюючи стабільність в Індо-Тихоокеанському регіоні, наші гордовиті демократії йдуть пліч-о-пліч», — наголосив Остін.

Пісторіус подякував Остіну за американське лідерство у підтримці України та визнав, що в США та Німеччини є інтереси за межами Європи, особливо в Індо-Тихоокеанському регіоні.

«Вільний і мирний Індо-Тихоокеанський регіон важливий для всіх нас, і ми хочемо сприяти миру та стабільності там», — заявив Пісторіус, додавши, що очікує на участь Німеччини у навчаннях Rim of the Pacific, які розпочалися в червні.

Ці маневри, відомі також як RIMPAC, є найбільшими у світі військово-морськими навчаннями.

«Німеччина була і залишається вірним союзником США, — наголосив Пісторіус. — Ми й надалі тісно співпрацюватимемо як партнери, союзники та друзі. Це як ніколи важливо в сучасному світі, і я впевнений, що разом ми здатні багато чого досягти».

Джерело: DW

Читати також:

На саміті НАТО підписано декларацію про гарантії безпеки для України (+ФОТО і ВІДЕО)

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *