Отруєння солодощами Diamond Shruumz: діти опиняються в лікарнях

В США зростає кількість випадків отруєння продукцією бренду Diamond Shruumz. Центр контролю та профілактики захворювань (CDC) повідомляє про щонайменше 58 випадків захворювання у 27 штатах, причому ця цифра, ймовірно, зростатиме.

Особливе занепокоєння викликає те, що серед постраждалих є діти. У штаті Аризона зафіксовано щонайменше два випадки госпіталізації дітей, ще двоє отримали легке отруєння. Медична система Banner Health однією з перших попередила про небезпеку продукції Diamond Shruumz.

«Ми спостерігаємо однакову картину: люди з’їдають шоколадку, після чого у них починаються судоми, втрата свідомості, і доводиться застосовувати інтубацію», — розповідає Стів Дадлі, керівник Аризонського центру інформації про отрути та ліки.

Також розслідується один смертельний випадок, пов’язаний із вживанням продукції Diamond Shruumz. За даними департаменту охорони здоров’я Північної Дакоти, померла доросла людина, яка не була госпіталізована.

Компанія-виробник Prophet Premium Blends 27 червня відкликала всю продукцію Diamond Shruumz. У повідомленні про відкликання причиною названо «токсичний рівень мусцимолу» — речовини, що міститься в грибах. Компанія рекламувала свою продукцію як засоби для «мікродозування» з «натуральними інгредієнтами».

Однак тестування, проведене Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA), виявило в продукції також інші речовини, зокрема похідні психоактивної рослини кава* та псилацетин, відомий як «синтетичні гриби».

Ця ситуація підкреслює важливість суворого контролю за виробництвом та продажем продуктів, особливо тих, що можуть бути привабливими для дітей та підлітків.

*Кава (Piper methysticum) — це чагарник родом з островів Тихого океану, відомий своїми психоактивними властивостями. Його корінь використовується для приготування традиційного напою з седативним ефектом (ред.)

Джерело: CBS News

Читати також:

Рейс Delta Airlines екстрено приземлився через зіпсовану їжу на борту

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *