Пастор із Джорджії ув’язнив вісім осіб. Він тримав людей у підвалі 

Можливо, ніхто б не знав про цей кошмар, який переживали кілька жителів Гріффіна, штат Джорджія, якби не збіг обставин. Хтось викликав швидку до будинку пастора, і рятувальники, не знайшовши хворого, який потребував допомоги, ввійшли через вікно до закритого підвалу. Побачене їх шокувало. 

У підвалі чарівного котеджу в районі Атланти пастор Кертіс Бенкстон і його дружина облаштували неформальний пансіонат, де вони утримували вісім осіб віком від 23 до 65 років проти їхньої волі.

Котедж пастора Кертіса Бенкстона та його дружини. Тут, у підвалі, подружжя ув’язнило вісім осіб віком 23-65 років. Вони використовували розумову відсталість своїх підопічних, щоб контролювати їх фінанси та прибуток. (Google Street)   

Як повідомляє News4Jax, більшість людей, які проживають у підвалі, були інвалідами з психічними або фізичними вадами. Пастор скористався неповносправністю своїх підопічних, щоб отримувати від них фінансову вигоду.

Слідство встановило, що пара керувала неліцензованим пансіонатом під егідою церкви під назвою «Один крок до віри, другий шанс».

За даними поліції, подружжя повністю контролювали фінанси їхніх підопічних. Пастор та його дружина забирали в останніх гроші та змушували їх жити в бідності, відмовляючи у ліках, необхідних медичних процедурах і часто, навіть, в їжі.

Пастор із Джорджії ув’язнив вісім осіб, тримав людей у підвалі
Усіх ув’язнених забрали з підвалу пастора та помістили на баланс Департаменту соціальних служб у відповідні приміщення для негайної допомоги та підтримки. 

Триває розслідування за фактом недбалості та зловживань. Банкстон заарештований. «Жахливо та огидно, що цих людей використовували особи, яким  довіряють. Місцева влада зробить усе можливе, щоб таке більше ніколи не повторилося», — йдеться у прес-релізі управління поліції Гріффіна.

Світлина: ілюстраційна з Shutterstock

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *