Пастор з Техасу пожертвував нирку внучці парафіянки

Пастор із Техасу показав, що означає на практиці любити ближнього, пожертвувавши свою нирку внучці однієї зі своїх парафіянок.

Для Шейна Вебба (Shane Webb) цей шлях розпочався шість років тому. Пастор працював у церкві у місті Маунт Плезант, коли у ньому прокинулося щось особливе.

«Пару років тому я відчув бажання стати донором органів, врятувати так комусь життя, і це дуже сильно зачепило моє серце», — сказав Вебб. Це бажання зрештою призвело до безкорисливого вчинку доброти.

За словами пастора, це почуття не залишало його навіть після переїзду до Ірвінга, де він працює у Woodhaven Presbyterian Church. Воно не давало йому спокою.

І доля мала свої плани. Несподівано на одному з церковних заходів одна з парафіянок Вебба повідомила йому, що її онука Клаудія Хагман (Claudia Hagman) потребує пересадки нирки. Ця історія назавжди змінила життя обох.

«Вона розповіла мені історію про свою онучку, яка дуже потребувала пересадки, і я сказав: “Ну що ж, вона може взяти одну з моїх”, – каже Вебб. Звучить досить просто, чи не так? Але донорство – це легше сказати, аніж зробити. За даними UC Davis Health, ймовірність того, що абсолютно незнайома людина ідеально підійде пацієнту з конкретною ниркою, становить приблизно 1 до 100 тисяч.

За таких шансів може здатися, що це надто добре, щоб бути правдою, але Вебб та Хагман збіглися.

Хагман боролася з проблемами нирок понад десять років, а 2021 року, коли їй було лише 25 років, перейшла на діаліз. Її життя назавжди змінилося після трансплантації, проведеної у травні.

«Я змогла ходити в походи, займатися спортом, зустрічатися з друзями та не боятися власного тіла», — сказала Хагман.

Попри всю неймовірну ситуацію, як доля звела їх, Вебб вважає, що їхня історія повинна була скластися саме так, як вона склалася.

«Неймовірно, тому що для мене це була своєрідна відповідь від Бога. Типу: “Гей, це правильний час. Це правильна людина”. Ісус каже, що якщо в тебе є два пальта, віддай одне тому, хто його потребує, і я подумав, що це стосується і моїх органів», -поділився з журналістами своїми думками пастор.Читати також:

Сімейна пара з Вашингтону 10 років живе у XIX столітті (без смартфонів та мікрохвильовки)

Продай своє обличчя роботу за 200 тисяч доларів: пропозиція від компанії в США

Довгожителька із США розкрила секрет свого довголіття 

У Клівленді під час ремонту будинку чоловік знайшов дві валізи з грошима (+Фото)

82-річна американка закінчила університет (+Відео)


Світлини з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *