Пенсіонерка зі США виграла в лотерею понад 750 мільйонів доларів

У США жінка виграла у популярній лотереї Powerball 754,6 мільйона доларів. Це п’ятий за величиною джекпот в історії гри.

Зазначається, що мешканка міста Оберн (штат Вашингтон) Беккі Белл робила покупки зі своєю дочкою в продуктовому магазині Fred Meyer. Там вона купила лотерейний білет Powerball. Напередодні жінка вже придбала квиток, але коли, проходячи повз кіоск, побачила на вивісці, що сума джекпоту становить 747 мільйонів доларів, вирішила придбати ще один квиток. Цифру 747 вона сприйняла як знак, оскільки протягом 36 років працює аналітиком мережі постачання компанії «Боїнг». І за її словами, компанія відправила свій останній «Боїнг-747» на кілька днів раніше.

«Тоді мені стало зрозуміло, що потрібно купити ще один квиток», – розповіла Белл.

Наступного дня жінка прибула на роботу о 6:20 і відразу вирішила перевірити лотерейний білет. Коли вона просканувала перший білет, виграшу не було. Але під час сканування другого квитка з’явився напис: «Виграшний квиток. Подайте заявку до офісу лотереї», — розповіла щасливиця представникам Powerball.

Белл перевірила свої номери, і вони збіглися з виграшними числами: білі кульки 5, 11, 22, 23, 69 та червоний Powerball 7.

«Я ніколи в житті не вигравала понад 20 доларів, тому ви можете уявити мій шок, коли я зрозуміла, що тільки-но сталося. Я просто розплакалася», — поділилася новоспечена мільйонерка.

Жінка не могла повірити своєму успіху і зателефонувала родичам, щоб вони ще раз перевірили виграшні номери лотереї. «Спочатку Белл подумала, що виграла 7 мільйонів, але її діти пояснили, що сума виграшу склала понад 700 мільйонів доларів», — пише «Yahoo! News».

Белл обрала одноразову виплату у розмірі 407,2 млн доларів. Гроші, що залишилися, їй виплачуватимуть протягом 30 років. Як пише видання, джекпот дозволив жінці піти на пенсію на кілька місяців раніше.

Читати також

У США пенсіонер, який вже виграв понад $ 6 млн на футбольній ставці, знову ризикує

Американець виграв у лотерею понад мільярд доларів

Американець зірвав найбільший джекпот в історії лотереї. Власник нечуваної суми поки невідомий

Американець виграв у лотерею мільйон доларів. Виграшний квиток подарував друг

315 мільйонів від диявола: що сталося з володарем найбільшого грошового виграшу СШАСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *