Пентагон приготував 8500 військових у підвищену готовність на випадок перекидання до Європи

Міністерство оборони США призвело до стану підвищеної готовності 8,5 тис. військових на випадок, якщо доведеться перекинути їх до Європи. 

Про це заявив у понеділок, 24 січня представник Пентагону Джон Кірбі.

«Глава Пентагону Ллойд Остін вирішив привести у стан підвищеної готовності військові підрозділи в США на випадок, якщо потрібно буде направити їх (до Європи — авт.)», — сказав він на брифінгу ЗМІ. 

Кірбі пояснив, що загалом йдеться «про приблизно 8,5 тис. військових».

Представник Пентагону наголосив, що рішення негайно перекинути ці сили до Європи ще не ухвалено. Військове командування лише вирішило підвищити їхню готовність, щоб військові могли, в разі потреби, швидко вирушити до Європи.

На цю мить, військовослужбовці у США отримали наказ про скасування всіх відпусток і поїздок, та чекають виклику від командира будь-якої хвилини.

Старший льотчик Закарі Клайн розкладає на палетах боєприпаси, озброєння та іншу техніку, що прямують до України під час закордонної військової місії на базі ВПС Дувр, штат Делавер, 21 січня 2022 року. (Фото ВПС США: Маурісіо Кампіно).

Минулого тижня президент Джо Байден пообіцяв українському президенту, що у разі російського вторгнення в Україну надішле більше військ у регіон. «Ми пошлемо підкріплення військам у Польщі, Румунії та в інші країни регіону, якщо справді почнеться військова інвазія», — сказав Байден. 


Світлина: американські солдати беруть участь у спільних військових навчаннях з естонськими солдатами у 2017 році поблизу Тапа, Естонія. Шон Геллап/Getty Images


News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *