Последние новости
Перша безпілотна вантажівка вже їздить по дорогах загального користування в Техасі

Безпілотна вантажівка автономної транспортної компанії Gatik почне здійснювати доставки в Далласі та Форт-Уерті.

Про це повідомляє Tech Xplore.

Gatik буде експлуатувати автономні 8-метрові вантажівки у Північному Техасі сім днів на тиждень у рамках транспортної мережі Georgia-Pacific та KBX Logistics. Gatik замінює традиційні причепи-тягачі на незнімні вантажівки-фургони, що, за словами компанії, збільшить послідовність маршрутів доставки та знизить витрати.

Вантажівки перевозитимуть бренди Georgia-Pacific, тканини Northern bath та товари Dixie до клубів Sam’s.

Генеральний директор та співзасновник Gatik Гаутам Наранг описав партнерство у своїй заяві як спосіб перетворити регіональну дистрибуцію товарів із доставки на напівпричепах на доставку «з неперевершеною надійністю, швидкістю та послідовністю».

Безпілотник Gatik середньої вантажності працює понад 20 годин на день сім днів на тиждень. За словами розробників, середньотоннажна вантажівка здійснюватиме в середньому три доставки на день на 80-кілометрову дистанцію.

Техас зараз є ключовим штатом для експериментів з самокерованими вантажівками. У квітні каліфорнійська автотранспортна компанія Kodiak Robotics Inc. у партнерстві з флотом перевізників U.S. Xpress запустила автономне вантажне обслуговування між Далласом-Форт-Вертом і Атлантою. TuSimple і Waymo також проводять випробування в районі Далласа.

Раніше американська марка Mayman Aerospace оголосила про плани серійного випуску безпілотних мотоциклів Speeder — літальних апаратів, якими можна керувати через дистанційне управління.

Автотранспортна галузь Сполучених Штатів зіткнулася з нестачею водіїв, котру додатково посилила пандемія. У квітні Walmart заявив, що підвищить зарплату своєму приватному автопарку з 12 000 водіїв вантажівок, у тому числі майже 2 000 у Техасі. Компанія також запустила програму розвитку автопарку для підготовки наступного покоління водіїв на новому підприємстві в Далласі.Світлина: Linneakornehed, CC BY-SA 4.0

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

3 thoughts on “Перша безпілотна вантажівка вже їздить по дорогах загального користування в Техасі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *