Pfizer підписала з урядом США нову угоду щодо вакцинації

Pfizer уклав мільярдний контракт з урядом США на виготовлення нових COVID-вакцин на $3,2 мільярда, який передбачає виготовлення 105 мільйонів нових доз вакцини проти COVID-19 впродовж ближчих двох місяців.

Біотехнологічна та фармацевтична компанія Pfizer та партнер BioNTech підписали угоду з урядом США на 105 мільйонів доз вакцини проти COVID-19«, — передає інфоресурс Reuters.

Згідно з даними Pfizer, угода включає постачання модернізованої вакцини, адаптованої до штаму «Омікрон», щеплення цією вакциною очікує на дозвіл регулюючих органів.

Середня ціна за дозу в рамках нової угоди складає близько 30 доларів, що на 50 відсотків більше ніж ціна за дозу, яку уряд заплатив у початковому контракті з Pfizer.

Частина вакцин, призначених для дорослих, випускатиметься у флаконах з одноразовими дозами, виробництво яких коштує дорожче, але значно скорочує кількість невикористаних щеплень з відкритих флаконів.

«Ми з нетерпінням очікуємо на постачання цих нових вакцин і працюємо з державними та місцевими департаментами охорони здоров’я, аптеками, постачальниками медичних послуг, федеральними кваліфікованими медичними центрами, для того, щоб зробити їх доступними по всій країні вже цієї осені», — заявила офіційний представник міністерства охорони здоров’я та соціальних служб США (HHS) Дон О’Коннел.

Новий контракт має збільшити продажі вакцин до 2022 року для Pfizer та BioNTech. Pfizer прогнозує, що обсяг продажів вакцини проти COVID-19 цього року становитиме 32 мільярди доларів. Аналітики в середньому прогнозують, що до 2022 року продажі становитимуть близько 33,6 мільярда доларів.

Консультанти у вівторок рекомендували змінити склад бустерних доз вакцини від COVID-19 цієї осені, щоб її можна було використовувати для боротьби зі новими штамами коронавірусу, що з’явилися недавно.

Компанії повідомили, що влада США також має право на купівлю ще до 195 млн доз. У разі реалізації сумарна кількість закуплених вакцин сягне 300 млн.

Згідно з даними центрів контролю та профілактики захворювань США, американський уряд поширив близько 450 мільйонів доз вакцини Pfizer/BioNTech з моменту її першого затвердження в грудні 2020 року. Було запроваджено понад 350 мільйонів таких доз.Ілюстративна світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Pfizer підписала з урядом США нову угоду щодо вакцинації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *