Після падіння двох робітників у чан із шоколадом фабрика Mars сплатить штраф

Американські державні органи, які відповідають за охорону праці, оштрафували кондитерську фабрику в Пенсільванії після того, як у червні 2022 року двоє робітників впали в чан із шоколадом і їх довелося звідти діставати, а чан чистити.

Робочі, що прийняли шоколадну ванну, були підрядниками та не працювали на фабриці Mars Wrigley в місті Елізабеттаун повний робочий день», — передає cbsnews.

Щоб витягти їх, довелося вирізати отвір у дні частково заповненого резервуара дозування, що використовується для змішування інгредієнтів шоколаду. Рятувальна операція виявилася не такою простою: було залучено понад два десятки рятувальників, а одного з постраждалих, за повідомленнями ЗМІ, довелося доставити до лікарні гелікоптером.

У звіті регулятора, який виписав фабриці штраф на суму понад 14 500 доларів, сказано, що робітників було найнято для очищення резервуарів і вони не пройшли належного навчання техніці безпеки.

Представник компанії Mars Wrigley позитивно відреагував на результати розслідування. «Безпека наших співробітників та зовнішніх підрядників — пріоритет нашого бізнесу», — сказав він.

Mars і Wrigley – американські кондитерські компанії, кожна з яких існує вже понад сто років, – об’єдналися у 2008 році. Об’єднана компанія виробляє кілька популярних продуктів, зокрема M&Ms, Snickers, Galaxy і Twix.

Читати також

У США на виробника цукерок Skittles подали до суду за небезпечний барвник

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *