Племінник Кеннеді має намір балотуватися у президенти США

Племінник Джона Кеннеді має намір балотуватися у президенти США. Роберт Френсіс Кеннеді-молодший друг України, а його син Конор Кеннеді воював в Україні на боці ЗСУ.

Син сенатора Роберта Френсіса Кеннеді та племінник 35-го президента США Джона Фіцджеральда Кеннеді Роберт Френсіс Кеннеді-молодший планує висунути свою кандидатуру на президентських виборах США 2024 року», — повідомляє FOX News.

«Я думаю про це, так. Я подолав найбільшу перешкоду — моя дружина дала мені «зелене світло», — сказав Кеннеді натовпу в Нью-Гемпширі 3 березня.

Він має намір брати участь у праймеріз демократичної партії. Кеннеді запевняє про свою готовність конкурувати з президентом США Джо Байденом, якщо той висуне свою кандидатуру на другий термін.

Дружина Кеннеді, актриса Шеріл Хайнц, також була присутня на виступі в Нью-Гемпширському інституті політики, який майже чверть століття був обов’язковим місцем у штаті для відвідування потенційними претендентами на місце голови Білого дому.

Кеннеді 69 років. Він називає себе «довічним» демократом і раніше гостро був розкритикований за антивакцинаторську активність за часів пандемії. Раніше про висунення своєї кандидатури на майбутніх виборах заявляв 45-й президент США Дональд Трамп.

Цікаві факти

Роберт Френсіс Кеннеді-молодший (Robert Francis Kennedy, Jr.) – третій з одинадцяти дітей того самого Роберта Френсіса Кеннеді-старшого (Robert F. Kennedy) та його дружини Етель Кеннеді (Ethel Kennedy).

Конор Кеннеді — син Роберта воював на Україні в Інтернаціональному легіоні.

Конор народився 24 липня 1994 року в Маунт-Кіско, штат Нью-Йорк (Mount Kisco, New York) у другому шлюбі батька з Мері Річардсон (Mary Richardson), архітектором за фахом. Конор — старший з чотирьох дітей, які з’явилися в результаті цього шлюбу, і крім рідної сестри та двох братів, у нього є ще старші зведені брат і сестра від першого шлюбу батька.

Роберт Френсіс Кеннеді-молодший розлучився зі своєю першою дружиною в 1994 році, після чого одружився з Мері. 12 травня 2012 року він подав документи на розлучення. Через три дні мати Конора затримали за водіння в п’яному вигляді. 16 травня її знайшли мертвою в будові на землях, що їм належали в Маунт-Кіско, смерть настала внаслідок асфіксії. Мері, мати чотирьох дітей, молодшому з яких було лише 11 років, вирішила покінчити життя самогубством і повісилася. Зараз претендент на очільника Білого дому перебуває в третьому шлюбі з актрисою Шеріл Хайнц.

Роберт Френсіс Кеннеді-молодший є ярим противником вакцинації по всьому світу. Свої контоверсійні погляди на вакцинацію політик просуває, у тому числі через засновану ним неурядову організацію Children’s Health Defense (колишній World Mercury Project).Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *