Подружжя з Вірджинії намагалися вивести 5,1 млн доларів з Фонду боротьби з COVID-19

Подружня пара з Вірджинії, 26-річний Малік Мітчум і 25-річна Дженна Мітчум, намагалися привласнити 5,1 мільйона доларів із коштів, призначених для допомоги людям, які постраждали від пандемії коронавірусу. 

Обидвоє визнали свою провину. 

Міністерство юстиції повідомляє, що подружжя, в підсумку, завдали фінансовим установам збитків на суму понад 1,4 мільйона доларів. Більшу частину вкрадених коштів  вони  витратили на предмети розкоші – наприклад, годинник Rolex за 38 743 доларів. 

Подружжя зізналися, що подали щонайменше 40 необґрунтованих заявок на отримання позик із фондів допомоги на загальну суму 5,1 млн доларів. Малік і Дженна Мітчуми намагалися зібрати кошти з двох програм допомоги на основі нібито ведення принаймні п’яти малих підприємств. 

Затриманий 26-річний чоловік є рядовим військовослужбовцем ВПС США, а його 25-річна дружина безробітна.  

У період з березня 2020 року по травень 2021 року сім’я Мітчумів подала щонайменше 19 заявок на надання кредитів із коштів Фонду боротьби з COVID-19. 

Вони також пов’язані з більш ніж 20 іншими шахрайськими схемами, які були виявлені на основі IP-адрес, які використовувалися для подання запитів на допомогу або переказів готівки. 

Вирок у справі подружжя Мітчум буде винесений 29 липня цього року. Обом загрожує по 30 років позбавлення волі. Фактичні вироки за федеральні злочини, як правило, нижчі, ніж максимальне покарання. 


Фото: Adobe Stock 

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *