«Погані речі показує». Пропозицію про заборону TikTok у США винесуть на голосування у лютому

Комітет Палати представників із закордонних справ у США планує у лютому 2023 року винести на голосування в Конгресі законопроєкт про блокування популярного китайського додатка TikTok на території країни.

Про це повідомляє Reuters.

Міра, запланована головою комісії, представником республіканцем Майклом МакКолом, має на меті дати Білому дому юридичні інструменти для заборони TikTok з міркувань національної безпеки США.

Ініціатор законопроєкту вважає, що «додаток є для китайського уряду чорним ходом до наших телефонів».

У 2020 році колишній президент США Дональд Трамп вже намагався заборонити завантажувати програми TikTok та WeChat. Тоді він стверджував, що TikTok передає конфіденційні дані американців Китаю, що загрожує національній безпеці країни.

Федеральний суддя Карл Ніколс тимчасово заблокував заборону Трампа на завантаження TikTok. Це рішення було прийнято буквально за кілька годин до того, як ця заборона мала набути чинності.

Раніше повідомлялося, що американські законодавці пропонують повністю заборонити китайську соціальну мережу у США, щоб убезпечити дані громадян країни. Відповідний законопроєкт опублікували 13 грудня на сайті американського сенатора, республіканця від штату Флорида Марко Рубіо.

В грудні у палаті представників Конгресу США заборонили використовувати соціальну мережу TikTok на своїх мобільних пристроях.

TikTok — сервіс для створення та перегляду коротких відео, що належить пекінській компанії ByteDance.

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *