Покарання за необережність: туристична компанія з Аляски сплатила штраф у 900 тисяч доларів

Відома компанія з Аляски, що спеціалізується на організації риболовних турів, нещодавно погодилася сплатити 900 тисяч доларів на врегулювання цивільного позову з боку уряду США. Позов стосувався масштабної лісової пожежі, яка сталася влітку 2019 року.

Як свідчать документи, подані до суду 8 липня 2019 року, один з гідів згаданої туристичної компанії, на ім’я Джошуа Макдональд, розвів багаття для групи рибалок-туристів на території кемпінгу біля 16-ї милі річки Клутіна неподалік міста Коппер-Сентер (штат Аляска). При цьому він проігнорував численні попередження місцевої влади про високу пожежну небезпеку в цій місцевості того дня.

Коли група туристів поїхала, то багаття, ймовірно, залишилося неповністю погашеним. І вже за кілька годин неподалік було зафіксовано спалах великої лісової пожежі уздовж річки Клутіна. За висновками експертів, вогонь швидко поширився навколишніми сухими деревами саме через недбалі дії працівника туристичної компанії щодо гасіння багаття.

Для того, аби взяти пожежу під контроль знадобилися кілька діб і зусилля сотень рятувальників та пожежників. В підсумку вдалося зупинити подальше поширення полум’я та локалізувати зону лісової пожежі на площі трохи більше чверті квадратної милі.

Хоча пряму вину конкретної особи — Джошуа Макдональда — так і не було остаточно доведено в судовому порядку, компанія Groves Salmon Charters вирішила не оскаржувати позов. Замість цього вона погодилася сплатити згадані $900 тисяч як компенсацію витрат американської держави на гасіння цієї масштабної лісової пожежі.

Джерело: U.S. Attorney’s Office District of Alaska

Читати також:

Лісова пожежа знищила унікальний заповідник у Каліфорнії

Лісові пожежі у штаті Вашингтон не вщухають: якість повітря критично низька

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *