Померла найстарша у світі бортпровідниця із майже 70-річним стажем

У віці 88 років відійшла у вічність Бетт Неш — легендарна американська бортпровідниця, яка встановила світовий рекорд за тривалістю професійної кар’єри. Про це повідомила авіакомпанія American Airlines, де Неш пропрацювала останні десятиліття.

«Ми сумуємо через смерть Бетт, яка розпочала свою кар’єру в 1957 році та була визнана Книгою рекордів Гіннеса найдосвідченішою бортпровідницею у світі. Вона надихала покоління авіаторів. Лети високо, Бетт», — йдеться в заяві American Airlines.

Бетт Неш народилася у Вашингтоні в 1936 році. Після закінчення школи у 21-річному віці вона влаштувалася стюардесою в авіакомпанію Eastern Airlines, яка згодом увійшла до складу American. Спочатку дівчина обслуговувала короткий маршрут між столицею та Бостоном, аби щовечора повертатися додому.

Попри намір згодом змінити напрямок, Неш так і залишилася на цьому рейсі на все життя. Для багатьох постійних пасажирів її привітна посмішка та турботливе ставлення стали невід’ємною частиною польотів.

«Люди однакові, всім потрібно лише трохи любові», — ділилася своєю життєвою філософією Бетт в інтерв’ю американському телеканалу CBS News у 2017 році.

Протягом семи десятиліть Неш пропрацювала понад 63 тисячі годин у повітрі та налітала близько 22 мільйонів миль, встановивши таким чином унікальний світовий рекорд. Її ім’я було занесено до Книги рекордів Гіннеса у 2022 році, коли їй виповнилося 86.

На жаль, рекордсменка не змогла подолати хворобу — рак молочної залози, з яким боролася останні місяці життя. 17 травня Бетт Неш відійшла у вічність в оточенні рідних та близьких у хоспісі.

«В цей скорботний час наші думки з родичами та друзями Бетт, — наголосили в Асоціації професійних бортпровідників США. — Вона назавжди залишиться частиною нашої історії, її ім’я не забудеться».

Джерело: BBC

Читати також:

У США пілота звинуватили у спробі відключити двигуни під час польоту

Чи заважає акцент влаштуватися на роботу за кордоном?

Світлина: CBS News

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *