Поріг багатства у США збільшився до $2,2 млн.

Скільки грошей, за словами американців, їм потрібно, щоб жити комфортно?

Згідно з дослідженням Charles Schwab Modern Wealth Survey 2022, американці кажуть, що для «фінансового комфорту» їм потрібен середній статок у розмірі 774 000 доларів США, а для того, щоб відчувати себе «заможними», — 2,2 мільйона доларів. Рік тому багатими у США вважалися люди зі статком понад $1,9 млн.

Це, мабуть, найцікавіший висновок із даних: середня сума, необхідна для досягнення фінансового комфорту, значно знизилася, ніж п’ять років тому. У 2018 році середня сума, необхідна для досягнення грошового задоволення, становила 1,4 мільйона доларів, але до 2021 року вона становила лише 624 000 доларів, а цього року зросла до 774 000 доларів. Це може бути пов’язано з тим, що люди просто навчилися коригувати свій спосіб життя та свої фінансові перспективи після пандемії, — кажуть експерти.

Американська фінансова компанія Charles Schwab провела дослідження про поріг багатства у США на початку лютого серед вибірки із 500-750 осіб у кожному місті віком від 21 до 75 років. Американці в середньому вважають багатими своїх співгромадян зі статками вищими за $2,2 млн, рік тому багатими в США вважалися люди зі статками понад $1,9 млн.

До уваги брався середній показник країною. У великих містах поріг багатства значно вищий. Лідером є Сан-Франциско, де знаходяться штаб-квартири багатьох великих ІТ-компаній, із серйозним відривом випереджаючи Нью-Йорк та Вашингтон.

У Сан-Франциско багатими вважаються тільки ті мешканці, чиї активи за вирахуванням боргу становлять не менше ніж $5,1 млн. Стан понад $1,7 млн дозволяє розраховувати лише на «комфортну» оцінку фінансового стану в очах мешканців міста. Поріг багатства в Південній Каліфорнії (включно з Лос-Анджелесом і Сан-Дієго) становить $3,9 млн, у Нью-Йорку — $3,4 млн, у Вашингтоні — $3,3 млн.

Серед 12 найбільших міст США, що потрапили до дослідження найнижчий поріг зафіксовано в Денвері — $2,3 млн. Раніше повідомлялося, що економіка США в I кварталі 2022 року скоротилася на 1,5% у перерахунку на річні темпи, — про це свідчать переглянуті дані Міністерства торгівлі США.

Попередні дані вказували на скорочення на 1,4%, і опитані Trading Economics аналітики в середньому очікували, що оцінку зниження буде переглянуто до 1,3%. У IV кварталі минулого року американський ВВП зріс на 6,9%.Світлини з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Поріг багатства у США збільшився до $2,2 млн.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *