Посольство США терміново евакуйовують з Києва у Львів

Рішення про переїзд було ухвалене терміново, як відповідь на зміну безпекових оцінок; переїзд триває просто зараз, у неділю, 13 лютого.

Дипломатичні співробітники посольства Сполучених штатів Америки, що лишилися в Україні після хвилі евакуації, переїжджають працювати до Львова.

Станом на сьогодні вже 4 країни заявили про перенесення своїх дипломатичних представництв у Львів. Про перенесення своїх посольств з Києва до Львова заявили Канада та Австралія. Німеччина евакуйовує своє генконсульство з Дніпра у Львів.

США переводить дипломатичних співробітників свого посольства з Києва до Львова. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на співрозмовника у дипломатичній службі США.

Рішення про переїзд було ухвалене терміново, як відповідь на зміну безпекових оцінок, переїзд триває просто зараз, у неділю. Наразі у Сполучених штатів немає оцінки того, коли відновиться робота посольства у Києві.

«Це тимчасове рішення, команда посольства повернеться до Києва, щойно це дозволить безпекова ситуація. У Львові працюватиме основна команда посольства, керівники відділів тощо», – розповів виданню представник Держдепу.

Повірена у справах США Крістіна Квін також перебазується до Львова. Дипломат підкреслив, що у будівлі посольства у Києві, попри це рішення лишається працювати технічний персонал, зокрема для забезпечення безпеки будівель.

Раніше, у суботу, Держдеп наказав залишити Київ також дипломатам, які не займають критично важливі посади, вони поїхали з України.

Світлина: стокове фото

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Посольство США терміново евакуйовують з Києва у Львів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *