Посольство США відновило повноцінну роботу в Києві

Комітет Сенату США з міжнародних відносин затвердив кандидатуру Бріджит Брінк на посаду посла США в Україні.

Також стало відомо, що посольство США відновило повноцінну роботу в Києві. Відповідне повідомлення посольство оприлюднило 18 травня на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук.

Співробітники посольства урочисто підняли на його території прапор США.

До слова, американські дипломати повернулися до України 26 квітня. Вони прибули до Львова, де оцінили можливість відкриття посольства у Києві. Держсекретар Ентоні Блінкена під час виступу у Міжнародному комітеті Сенату США наголосив, що Львів — це тимчасовий осередок дипломатів США і посольство США почне повноцінно працювати у столиці України.

«Ми повертаємо дипломатів до України. Вони мають оцінити ситуацію, як ефективно та безпечно відновити роботу посольства у Києві. Я очікую, що ми відновимо роботу у Львові спочатку, а потім у Києві», — наголосив політик.

Нагадаємо, рішення про евакуацію з Києва посольства США було ухвалене як відповідь на зміну безпекових оцінок 13 лютого, перед повномасштабним вторгненням військ РФ на територію суверенної України.

Новим послом США в Україні обрано дипломата Бріджит Брінк. Про цю кандидатуру було відомо ще 31 січня.

Нагадаємо, посада глави диппредставництва США в Києві залишалася вакантною з травня 2019 року, коли попередню послиню Марію Йованович було відкликано до Вашингтона. Йованович отримала призначення на Україну у 2016 році ще за президента Барака Обами. У травні 2019 року вона залишила свою посаду на особисту вимогу глави держави Дональда Трампа, який її тоді звинуватив в нелояльності.


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

2 thoughts on “Посольство США відновило повноцінну роботу в Києві

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *