Последние новости
Повернення COVID-19: до кінця вересня у США готують новий варіант бустерної вакцини

За минулий тиждень зросла кількість госпіталізацій з коронавірусом COVID-19 на 18,8%, кількість смертей від захворювання — на 21,4%, — повідомляє у вівторок The Hill з посиланням на Центри з контролю та профілактики захворювань США (CDC).

За даними CDC, за минулий тиждень у 26 штатах США кількість госпіталізацій «істотно збільшилася», що означає збільшення більш ніж на 20%. Найбільше людей з коронавірусом надійшли до лікарень у Південній Дакоті — на 127% більше, ніж минулого тижня.

Усього за тиждень до американських лікарень надійшли близько 15 000 осіб із COVID-19.

Лише у трьох штатах кількість госпіталізацій знизилася, ними стали Аляска, Нью-Гемпшир та Північна Дакота.

Видання зазначає, що зараз готується варіант бустерної вакцини, спрямований на останні штами варіанта «Омікрон», бусте буде готовий до кінця вересня.

За даними ВООЗ, до середини серпня захворюваність на коронавірус у світі зросла на 63%. При цьому найбільше зростання реєструвалося у Західно-Тихоокеанському регіоні – на 97%. В організації заявили, що вірус залишається загрозою для людини, тому потрібно продовжувати заходи щодо боротьби з COVID-19, у тому числі за допомогою вакцинації населення.

Ряд лікарів імунологів заявили, що в найближчому майбутньому людство не зможе позбутися COVID-19, оскільки його біологічне завдання — поширюватися і заразити якнайбільше людей. На початку жовтня слід очікувати чергову хвилю COVID-19 навіть за умови відсутності нових ліній. На це впливають сезонні кліматичні та соціальні фактори. Фахівці порадили заздалегідь вакцинуватися та підготуватися до цього періоду тим, хто перебуває у групі ризику.

Раніше в серпні про зростання зараження коронавірусом повідомлялося у Великобританії та Німеччині.

У Британії вже закликали до повторної вакцинації через новий варіант COVID-19. Йдеться про підваріант «Омікрону» BA.2.86. Про це пише Financial Times. За даними видання, британське Агентство безпеки охорони здоров’я заявило про необхідність розпочати вакцинацію найбільш уразливих верств населення з 11 вересня.

Про появу нового штаму BA.2.86 повідомляв Центр контролю за захворюваністю (CDC) у США. Усього станом на 23 серпня було виявлено дев’ять випадків зараження BA.2.86 — три в Данії, два в ПАР, один в Ізраїлі, два випадки у США та один у Великобританії. Цей підваріант «Омікрону» має велику кількість мутацій, що може стати причиною повторного захворювання у вакцинованих людей.

За словами наукового консультанта CDC Кейтлін Джетелін, BA.2.86 сильно відрізняється від тих підвидів коронавірусу, які найбільшою мірою поширені у світі на цю мить.

Другий підваріант «Омікрону», що циркулює світом, має назву EG.5, відомий як «Еріс», вперше виявлений у ПАР. Перший випадок зараження EG.5 виявлено у провінції Гаутенг на півночі держави.

За даними порталу Worldometer, за весь період пандемії в США було виявлено близько 107,9 млн випадків зараження коронавірусом і зафіксовано близько 1,17 млн смертей від захворювання.

Читати також:

COVID повернувся: випадки коронавірусу зростають у Колорадо, нові мутації виявили у Мічигані

ВООЗ попереджає про поширення нового варіанту омікрон-штаму EG.5 («Еріс»)

Розвідка США не знайшла доказів планового поширення коронавірусу з китайської лабораторії

Випадки народження дітей із патологіями мозку через коронавірус виявили в США


Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

3 thoughts on “Повернення COVID-19: до кінця вересня у США готують новий варіант бустерної вакцини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *