Представники Білого дому, Пентагону та Держдепартаменту відвідали Київ

Офіційна мета візиту: співпраця щодо відновлення української енергетики.

У понеділок, 16 січня до Києва прибула з візитом представницька делегація американського керівництва. До неї увійшли заступник міністра оборони з питань політики Колін Каль, заступник держсекретаря Венді Шерман та першим заступник радника з національної безпеки Джон Файнер.

У пресрелізі Пентагону повідомляється, що американська делегація зустрілася з президентом України Володимиром Зеленським і підтвердила тверду і непохитну відданість США захисту України від російської агресії. Перед візитом делегація провела зустрічі в Німеччині та Польщі щодо американської військової допомоги Україні.

Також американські чиновники провели переговори з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем щодо економічної допомоги країни. З міністром оборони Олексієм Резніковим йшлося про дипломатичні зусилля та допомогу у зміцненні оборонного потенціалу країни. Переговори з віцепрем’єром Олександром Кубраковим і гендиректором «Укренерго» Володимиром Кудрицьким були присвячені ремонту та підтримці працездатності енергосистеми України, попри продовження російських атак на критично важливі об’єкти інфраструктури.

Члени делегації також поспілкувалися з молодими українцями, які адаптували свій бізнес та правозахисну діяльність для підтримки співгромадян у воєнний час.


Світлина: офіс президента України

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *