Президент Джо Байден відреагував на виліт США з ЧС-2022 з футболу

Президент США Джо Байден прокоментував виліт американської збірної з чемпіонату світу-2022 з футболу у Катарі.

«Хлопці, ми пишаємося вами. Ми піднімемося і продовжимо йти вперед. Попереду — світле майбутнє та повернення додому 2026 року», — написав Байден на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, на ЧС-2022 у Катарі збірна США вилетіла на етапі 1/8 фіналу, програвши команді Нідерландів — 1:3. Збірна Нідерландів, своєю чергою, у чвертьфіналі зустрінеться з Аргентиною.

У 2026 році США поряд з Канадою та Мексикою прийме наступний чемпіонат світу з футболу.

Про матч Нідерланди — США

По спортивному агресивно розпочали зустріч американці, обрушивши шквал атак на голландські ворота. В одному з моментів Пулішич вискакував віч-на-віч, але ногою відбив м’яч Нопперт. А потім… а потім «зоряно-смугасті» нарвались на суто голландську контратаку у дотик – у результаті простріл у штрафний майданчик точним ударом у дальній кут замкнув Мемфіс Депай. На 20 хвилині знову на ударній позиції опинився Депай, але торкаючись лінії штрафного відправив м’яч поруч зі штангою. Надовго потім «осіла» гра в центрі поля, але наприкінці Дейлі Блінд подвоїв перевагу своєї команди, так само в дотик, переправивши у ворота, пас у штрафний з правого флангу.

У другому таймі Голландія провела дуже симпатичну атаку з переведенням п’ятою в штрафний від Дейла Блінда, американці вибили. І ще американці провели небезпечний контрвипад, з лінії воріт м’яч виніс Гакпо. Показували тепер голландці як вони добре вміють тримати м’яч, «тягаючи» суперника по всій території поля. Дуже хорошу нагоду втратив Райт – захисник виніс м’яч, але потім виправився, переправивши м’яч у ворота після прострілу. Інтрига відродилася, але не надовго – Думфріс завершив дуже гарну комбінацію.

Варто віддати належне американцям, вони не здалися, намагалися організувати кілька перспективних атак до самого кінця. Але рахунок залишився тим самим – 3:1, Нідерланди у чвертьфіналі, а США їдуть додому.