Последние новости
Присяжні в США проголосували за висунення звинувачень Трампу

Велике журі присяжних у Нью-Йорку проголосувало за висунення звинувачень колишньому президентові США Дональду Трампу. Прокуратура викличе експрезидента до суду.

Про це повідомляє CNN.
Зазначається, що це перший випадок в американській історії, коли чинному чи колишньому президенту буде пред’явлено кримінальні звинувачення. Які саме звинувачення будуть висунуті колишньому американському лідеру, поки що не розголошується. За даними джерел ЗМІ, обвинувальний висновок буде оприлюднено найближчими днями.

Також повідомляється, що офіс окружного прокурора Манхеттену зв’яжеться з адвокатами Трампа, щоб обговорити його здачу перед висуненням звинувачення», — передає газета The New York Times.

Раніше Трамп називав дату свого арешту та закликав американців до протестів. Також політик запідозрив окружного прокурора Манхеттену Елвіна Л. Брегга, який займається цією справою, у роботі на чинного американського лідера Джо Байдена.

Що за звинувачення?

У суді Манхеттену слухається справа проти Трампа, пов’язана з розслідуванням історії з порноактрисою Стормі Деніелс. Їй нібито було заплачено велику суму за мовчання про роман з Трампом. Сам експрезидент раніше заперечував як зв’язок із Деніелс, так і будь-які протиправні дії зі свого боку. За словами Трампа, переслідування зумовлене лише політичними мотивами та пов’язане з його наміром боротися за пост президента у 2024 році.

До факту, ця ситуація (судова тяганина через взятку за сексуальні відносини та мовчання) теоретично не заважає Дональду Трампу повторно балотуватися у президенти та представляти республіканську партію на виборах у 2024 році.

Крім вище описаного звинувачення, демократи з комітету з нагляду та підзвітності палати представників американського конгресу звинуватили експрезидента країни в тому, що він не звітував про більш ніж сотню подарунків, отриманих ним від іноземних урядів під час президентства.Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Присяжні в США проголосували за висунення звинувачень Трампу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *