Реаліті-шоу «Гри в кальмара» незабаром з’явиться в ефірі світових телеканалів (+Тизер)

Зйомки велися з початку цього року. Гравці (реальні учасники) повинні будуть подолати низку оригінальних перепон. Прем’єра програми відбудеться 22 листопада 2023 року.

Netflix показав тизер реаліті-шоу «Гра в кальмара: Випробування», знятого за мотивами популярного південнокорейського серіалу 2021 року.

У масштабному проєкті 456 учасників будуть змагатися за найбільший приз в історії реаліті-шоу — 4,56 млн доларів. Прем’єра програми відбудеться 22 листопада 2023 року.

Загалом заплановано 10 частин. У кожній із них учасники змагатимуться в іграх, натхнених серіалом, а також у кількох нових іграх, створених спеціально для шоу. На щастя, у телевізійній версії «Ігор» — ті, що вибули, залишаються живими.

Проєкт продюсує компанія Studio Lambert, яка працює над найпопулярнішим американським реаліті-шоу The Traitors.

Раніше учасники проєкту нарікали на суворі умови на знімальному майданчику. Як пише Deadline, виробництво такого масштабного реаліті-шоу виявилося досить проблемним. Творці вжили всіх необхідних запобіжних заходів. Проте троє конкурсантів отримали медичну допомогу під час випробування, в якому треба завмерти, коли гігантська лялька перестає співати. Variety уточнює, що деякі учасники непритомніли через холод і втому. Зйомки проходили у Великій Британії під час різкого похолодання. Деякі учасники заявляли, що вони лише грали роль масовки, тоді як далі проходили популярні блогери та інфлюєнсери. Представники Netflix заперечували всі звинувачення.

Також на початку літа Netflix випустила перший тизер-трейлер другого сезону серіалу «Гра в кальмара».

Філософія ідеології серіалу

«Гра в кальмара» — всупереч назві, зовсім не про ігри та не про кальмара, який теж виявляється синонімічний одній дивній грі. «Гра в кальмара» — зріз соціального розшарування в суспільстві. Серіал про знущання огидних бездушних багатіїв над нещасними бідняками. Гидкі бездушні багатії з’являються ближче до фіналу серіалу: жирні збоченці-кровопійці — хіба що кров п’ють не буквально. Нещасні бідняки, чого вимагає жанр сатири, теж, звичайно, не бездоганно моральні люди — багато з них готові на все заради грошей та вигоди. Але мораль проста — наскільки сильно гроші володіють світом та совістю людей!

Читати також:

Технологічна холодна війна: Південна Корея відвернулася від Китаю та примкнула до США

В США за винагороду 10 мільйонів доларів розшукують групу російських хакерів

Китайські хакери вкрали в американців десятки мільйонів доларів коронавірусної допомоги

Американська компанія охорони здоров’я CHS повідомила про витік даних майже мільйона пацієнтівСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *