Рейс Delta Airlines екстрено приземлився через зіпсовану їжу на борту

У середу вранці рейс авіакомпанії Delta Airlines, що прямував з Детройта до Амстердама, здійснив вимушену посадку в аеропорту імені Джона Ф. Кеннеді в Нью-Йорку. Причиною стала зіпсована їжа, подана пасажирам під час польоту.

За інформацією представника Delta, на борту літака перебувало 277 пасажирів. Хоча точна кількість постраждалих офіційно не підтверджена, джерело, близьке до ситуації, повідомило CBS New York, що приблизно 70 осіб відчули погіршення самопочуття після вживання їжі. Мало того, за повідомленнями, на деяких стравах було виявлено чорну плісняву.

Лайнер здійснив посадку в Нью-Йорку близько 4 години ранку, де пасажирам була надана медична допомога. Проте, всі постраждалі відмовилися від подальшого лікування.

Представниця корпоративних комунікацій Delta, Ліза Ганна, прокоментувала ситуацію: «Команда Delta з безпеки харчування вже розпочала розслідування інциденту спільно з нашими постачальниками. Такий сервіс не відповідає стандартам Delta, і ми щиро перепрошуємо у наших клієнтів за незручності та затримку в їхній подорожі».

У відповідь на інцидент, Delta «з міркувань безпеки» внесла зміни до меню на низці міжнародних рейсів у середу. Зокрема, пасажирам економкласу на приблизно 75 міжнародних рейсах пропонували лише страви з пастою.

Варто зазначити, що про інцидент було повідомлено Центри з контролю та профілактики захворювань США (CDC), оскільки рейс 136 є міжнародним.

Цей випадок стався незабаром після іншого інциденту минулого тижня, коли рейс Delta з Мюнхена до Детройта був перенаправлений до Лондона через погане самопочуття бортпровідників.

Такі події підкреслюють важливість суворого контролю за якістю харчування на борту літаків та готовність авіакомпаній до швидкого реагування на надзвичайні ситуації. Для пасажирів, які часто користуються послугами міжнародних авіаперевізників, це нагадування про необхідність бути уважними до свого самопочуття під час польоту та не соромитися звертатися за допомогою у разі потреби.

Джерело: CBS News

Читати також:

Alaska Air придбає Hawaiian Airlines за 1,9 мільярда доларів

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *