Революційні зміни в Apple: інтеграція штучного інтелекту у смартфони

Американський технологічний гігант Apple оголосив про наміри зробити штучний інтелект (ШІ) невід’ємною частиною своїх смартфонів та інших пристроїв. Про це компанія повідомила на щорічній конференції для розробників WWDC 2024, що проходила 10 червня в штаб-квартирі Apple в Купертіно, Каліфорнія.

Ключовим партнером Apple у створенні системи ШІ під назвою Apple Intelligence (AI) стане піонер у галузі — компанія OpenAI. Зокрема, на iPhone, iPad та інші гаджети буде інтегрований розроблений OpenAI чат-бот ChatGPT, здатний генерувати тексти, зображення та інший контент за запитами користувачів.

Під час презентації Apple продемонструвала низку функцій на основі ШІ, які передбачається інтегрувати у нові версії операційних систем iOS 18, iPadOS 18 та macOS Sequoia. Зокрема, Apple Intelligence зможе автоматично складати тексти, узагальнювати дані з різних додатків, створювати стислі підсумки електронних листів та власні емодзі. За допомогою ШІ також повністю переробить свого голосового асистента Siri.

Водночас в Apple запевнили, що в Apple Intelligence будуть вбудовані механізми захисту даних. Задля забезпечення конфіденційності, уся інформація оброблятиметься безпосередньо на пристроях користувачів.

Генеральний директор OpenAI Сем Альтман висловив радість з приводу співпраці з Apple в інтеграції ChatGPT цьогоріч. А очільник Apple Тім Кук наголосив, що нові розробки у сфері ШІ дозволять вивести взаємодію користувачів з продуктами компанії на новий рівень, а функції ШІ незабаром стануть незамінними.

Анонсовані зміни викликали критику з боку Ілона Маска, одного із засновників OpenAI. Бізнесмен висловив занепокоєння щодо безпеки даних і пригрозив заборонити iPhone у своїх компаніях через ризики, пов’язані з передачею інформації OpenAI.

Джерело: DW

Читати також:

Міністерство юстиції США звинувачує Apple у монополізації ринку смартфонів

Apple перейде на американські чіпи з 2024 року, купивши завод в Аризоні

У США закликали перевірити Apple та Google на предмет стеження за користувачами

Цукерберг розкритикував Apple

Світлина з мережі X

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *