Последние новости
Револьвер експрезидента США Теодора Рузвельта продали майже за 1 млн доларів

Револьвер Smith & Wesson, який колись належав колишньому президенту Теодору Рузвельту, продали за 910 625 доларів на грудневому аукціоні Rock Island Auction Company.

Тедді Рузвельт, який мав звання полковника, отримав зброю 12 травня 1898 року, в день, що збігається з його від’їздом до Сан-Антоніо для навчання в загоні Rough Riders для можливої боротьби з іспанськими військами на острові Куба», — повідомляє UPI.

«Вогнепальна зброя, пов’язана з президентом, має великий попит, і її дуже важко знайти. Нам випала відповідальність виставити на продаж три артикули президентської зброї у 2022 році», — зазначив президент аукціонної компанії Rock Island Auction Company Кевін Хоган.

Після закінчення іспано-американської війни президент зберігав револьвер Smith & Wesson, кладучи його щовечора на ліжко у Білому домі.

Незрозуміло, що саме сталося з револьвером після смерті Рузвельта, але, найімовірніше, він потрапив до музею Національної стрілецької асоціації.

Інший револьвер, що належав Рузвельтові, — однозарядний Colt. Його виготовили спеціально до 54-річчя президента. Цю зброю продали у 2020 році за суму трохи менш як 1,5 млн доларів.

Теодор Рузвельт – 26 президент США (Джо Байден – 46) обіймав посаду глави держави в 1901-1909 роках.Світлина: Rock Island Auction Company

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *