РФ втратила у Бахмуті понад 100 000 військових, — Байден

Відповідну заяву зробив президент США на пресконференції після саміту G7 у Японії. Байден назвав неймовірну кількість загиблих росіян лише у цьому місті.

У Бахмуті росіяни втратили величезну кількість солдатів. Про це під час пресконференції «на полях» саміту «Великої сімки» у Японії заявив президент США Джо Байден.

«Про Бахмут зараз говорять — втратили його чи ні. Правда в тому, що Росія зазнала втрат понад 100 000 людей у Бахмуті. Їх важко буде замінити. Неважливо, окупований він зараз чи ні, — там все одно не залишилося багато будівель. Це місто істотно зруйноване», — зазначив американський президент.

За його словами, у місті вдалося «скувати» дуже багато російських військ, включаючи найманців з ПВК «Група Вагнера».

Як раніше сказав головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний в інтерв’ю журналісту Дмитру Комарову, «найдешевше з того, що є у РФ, — це людське життя».

Залужний зазначив, що втрати РФ в Україні набагато більші, ніж втрати Радянського Союзу в Афганістані.

«Такі втрати зупинили б будь-яку країну від подальших дій, будь-яку країну зупинили б, 15 тисяч втрат особового складу в Афганістані фактично поставили на коліна Радянський Союз. Зараз цифри втрат Російської Федерації набагато більші. І вони не зупиняються», — підкреслив Залужний.

Нагадаємо, глава Кремля привітав бійців «Групи Вагнера» та військовослужбовців російської армії зі взяттям Артемівська (так називають у Росії місто Бахмут). Проте президент Володимир Зеленський заявив, що українські військові перебувають у Бахмуті та виконують там поставлені завдання. За його словами, росіяни не змогли оточити місто.

«Сьогодні українські військові виконують дуже важливе завдання. Сьогодні вони перебувають у Бахмуті. У яких точках — ділитися не буду. Але це говорить про те, що Бахмут не захоплений сьогодні Російською Федерацією. Жодних двох чи трьох тлумачень цього не може бути», — заявив. Зеленський. Він запевнив, що знає ситуацію у місті, проте ділитися тактикою українських військових не став.

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр запевнила, що ЗСУ взяли Бахмут у пів оточення, що дозволяє знищувати росіян, що обороняються.

«Ворогу не вдалося оточити Бахмут, і вони втратили частину панівних висот навколо міста. Тобто просування наших військ у передмісті флангами, яке і зараз триває, дуже сильно ускладнює ворогові перебування в Бахмуті», — написала вона в «Телеграмі». Маляр наголосила, що ЗСУ зберігають контроль над промисловими та інфраструктурними об’єктами та приватним сектором Бахмута в районі об’єкта «Літак».Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “РФ втратила у Бахмуті понад 100 000 військових, — Байден

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *