Riavin відкликає майже всі випущені електромобілі

Американський виробник електромобілів Rivian Automotive Inc. відкликає майже всі вироблені електромобілі для усунення дефекту у кермовому управлінні.

У компанії очікують, що фінансові наслідки вилучення партії виявляться незначними. Як повідомила компанія в документах для Національного управління безпекою руху на трасах США (National Highway Traffic Safety Administration, NHTSA), під вилучення підпадає близько 13 тис. електромобілів, вироблених з кінця 2021 по вересень 2022 року.

Компанія налагодила масове виробництво електрокарів у вересні 2021 року. З того моменту і до третього кварталу поточного року включно вона випустила понад 15 тис. автівок», — повідомила представник Rivian.

Rivian запустила кампанію вилучення після виявлення дефекту — застібка, що з’єднує верхній важіль управління і поворотний кулак, могла бути неправильно встановлена. Ця проблема може призвести до надмірного навантаження на колесо і в окремих випадках до його від’єднання. За оцінками компанії, приблизно в 1% машин, що відкликаються, може бути виявлений зазначений дефект.

Rivian вперше виявила проблеми в системі кермового управління і розпочала розслідування у серпні. До кінця вересня компанії стало відомо про 6 випадків дефекту.

Rivian очікує, що фінансові наслідки вилучення виявляться незначними.

Багато великих автовиробників раніше також стикалися з проблемами в кермовому управлінні та змушені були відкликати продукцію. Зазвичай дефект кермового управління виправляється у сервісах при дилерських центрах. Але Rivian продає свої автомобілі не через дилерів, а самостійно. Компанія повідомила клієнтам, що вони можуть пригнати автомобілі в її сервісні центри або вона може усунути неполадки, відправивши до клієнта виїзний ремонтний мінівен.

Rivian відкликає автомобілі вже втретє. До цього компанія відкликала близько 500 машин у травні через проблеми з подушкою безпеки та понад 200 автомобілів у серпні через проблеми з ременями безпеки.

Читати також:

Tesla, Ford і GM підвищать ціни на електромобілі

6 бюджетних електрокарів, які вигідно купити в АмериціСвітлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *