Роберт Кеннеді-молодший подав заявку на участь у президентських виборах від демократичної партії

Адвокат Роберт Кеннеді-молодший подав заявку, щоб балотуватися на пост президента у 2024 році від демократів. Кеннеді-молодший відомий своїм скептичним ставленням до вакцин, у тому числі від коронавірусу.


Про це повідомляє CNN.

Інформацію підтвердили в офісі Кеннеді.

69-річний Роберт Кеннеді-молодший – адвокат, екологічний активіст та прихильник антивакцинаторського руху. Він також створив антивакцинаторську організацію Children’s Health Defense. Кеннеді-молодший — син колишнього сенатора від Нью-Йорка, генерального прокурора США Роберта Кеннеді та племінник 35-го президента Джона Кеннеді.

Кеннеді – другий зареєстрований кандидат-демократ на пост президента. Раніше про висунення своєї кандидатури оголосила письменниця 70-річна Маріанна Вільямсон, яка вже намагалася взяти участь у минулих виборах. Чинний президент США Джо Байден поки що офіційно не оголосив про свою участь у президентських виборах.

Як юрист-еколог Кеннеді працював із групою, яка керувала очищенням річки Гудзон. Він також працював у Раді із захисту природних ресурсів та був співзасновником юридичної фірми з питань навколишнього середовища.

Якщо Кеннеді піде на президентські вибори, він стане останнім із довгої низки членів сім’ї, які займалися політикою.

Від Республіканської партії у передвиборчих перегонах беруть участь колишній посол ООН Нікі Хейлі, колишній губернатор Арканзасу Аса Хатчінсон та підприємець Вівек Рамасвамі.

Експрезидент США Дональд Трамп також заявляв про намір ще раз балотуватись на пост глави держави. У січні цього року він розпочав передвиборчу кампанію.

Читати також:

Племінник Кеннеді має намір балотуватися у президенти США

«Я був готовий померти там». Нащадок Кеннеді воював добровольцем в Україні

The New York Times: частина біженців з України стають бездомними у США

Доброволець із США: Я приїхав захистити вільну країну (+Відео)

Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *