Роберт Кеннеді — молодший: «з боку України вже загинуло 14 тис. мирних жителів та 300 тис. військовослужбовців»

«Все, що нам говорять про цю війну — брехня!», — про це заявив племінник 35-го президента США Джона Кеннеді юрист і політичний діяч Роберт Кеннеді — молодший в інтерв’ю телеканалу FOX — News.

«Війна в Україні є величезною проблемою для США, оскільки з геополітичної точки зору прискорює зближення Росії та Китаю, що є найгіршим результатом для нас [США]», — зазначив Кеннеді напередодні, 19 квітня, в інтерв’ю ведучому телеканалу Fox News Такеру Карлсону. За словами Кеннеді-молодшого, війна в Україні є величезною проблемою для Вашингтона. Він пояснив, що війна в Україні сприяє зближенню Росії та Китаю, що є найгіршим наслідком для США.

Роберт Кеннеді: «те, що нам говорять про Україну, — брехня«

Політик Кеннеді назвав Україну пішаком у проксі-війні між Росією та США. А заяви Вашингтона, за його словами, що Київ здатний здобути перемогу, не відповідають дійсності.

Такер Карлсон: — Ми раді вітати на нашому шоу Роберта Кеннеді. Боббі, ласкаво просимо! Дякую що прийшли. Вас часто не сприймають серйозно через позицію щодо вакцинації, але ваш сьогоднішній виступ присвячений не стільки до фармацевтики, скільки до місця Америки у світі та тому, як ми їм розпоряджаємося. Якщо не заперечуєте, хотілося б просити вас підсумувати для наших глядачів, де ми зараз і що маємо робити далі?

Роберт Кеннеді-мол.: — То була довга промова, Такер. Дякуємо ще раз за запрошення приєднатися до ефіру. Отже, головною темою моєї промови було, гадаю, корумповане злиття державної та корпоративної влади. Воно перетворює нашу країну на корпоративну клептократію, на соціалістичну систему для багатіїв. Це такий зручний соціалізм для багатих і водночас жорстокий, нещадний капіталізм для бідних. Через нього ми воюємо з іншою країною та виручаємо банки.
Минулого місяця уряд США повідомив 30 мільйонів одержувачів продовольчих талонів для бідних про рішення скоротити виплати на 90%. 15 мільйонів людей вивели із програми Medicare. Того ж місяця банку SiliconValley виділили 300 мільйонів доларів, а ще 113 мільярдів доларів – Україні. Тобто ми щит для України у 113 мільярдів доларів, тоді як загальний бюджет Агентства з охорони навколишнього середовища становить лише 12 мільярдів доларів, а Центрів з контролю та профілактики захворювань – 11 мільярдів доларів. У разі надзвичайних обставин 57% громадян США не зможуть швидко дістати хоча б тисячу доларів. Чверть американців голодує. Ми скорочуємо соціальну допомогу та продуктові картки на 90%, разом з цим допомагаючи банкірам і фінансуючи війну просто тому, що можемо собі це дозволити. Як нам це вдається? Ми друкуємо гроші. За останні 14 років ми надрукували грошей на кілька століть вперед, внаслідок чого виникла інфляція, яка збільшує ціну на продовольство.
Я назвав би все цим податком на бідність. За два роки на 76% зросли ціни на основні харчі, такі як курятина, молочка. А ми в один місяць урізаємо виплати за продовольчими талонами та допомагаємо банкам! У цьому немає жодного сенсу. Потрібно позбавлятися контролю корпорацій над урядом. Наша демократія перетворюється на якусь корпоративну плутократію.

Такер Карлсон: — Думаю, що сказане вами — а я здебільшого з усім згоден, але навіть якби не був — викликає думку: Боже, адже це дуже цікаво! У вас справді дуже складний світогляд, ви написали на цю тему не одну книгу, явно знаєтеся на питанні та точно не зацікавлені в особистій наживі. То невже ці проблеми не заслуговують на широке обговорення, причому публічного? Непогано б, як на мене, адже не за горами рік виборів.


Роберт Кеннеді-мол.: — Гадаю, заслуговують, особливо на те, що стосується війни. Мій син воював на боці України. Як я сьогодні сказав, вельмишановні старійшини та гуру дипломатії на кшталт Генрі Кіссінджера, Джека Метлока та Ларрі Вілкінсона в один голос заявляють, що війна в Україні є для нашої країни величезною проблемою, оскільки з суто політичної точки зору зближує росіян з китайцями. Найгіршого сценарію для нас не придумати. Ми допомагаємо Києву не просто так, а через співчуття до українського народу на тлі жорстоких бойових дій, пошани їхньої доблесті та хоробрості. Мій рідний син служив там кулеметником у складі загону спеціального призначення та брав участь у контрнаступі на Харків. Американців хвилює доля жертв несправедливості та страждання, які їм доводиться виносити.
Але питання у тому, навіщо нам бути в Україні? Міністр оборони Ллойд Остін називають метою виснаження росіян, а президент Байден — повалити режим Володимира Путіна. Якщо причина тільки у цьому, то українці — це лише пішаки у проксі-конфлікті між двома великими державами. І ось що хотілося б відзначити, про що ніхто не говорить. З боку України загинуло 14 тисяч мирних мешканців та 300 тисяч військовослужбовців. Росіян помирає у 7–8 разів менше. Українцям не вистояти. Все, що нам говорять про цю війну, брехня!

Такер Карлсон: — Згоден. Сподіваюся, що, попри вашу критику інші ЗМІ виявлять більше поваги до нашої країни та її електорату та прислухаються до того, про що ви кажете, бо це дуже важливо. Ще раз дякую вам за те, що знайшли час дати коментарі. З нами був Боббі Кеннеді-молодший, дякую.

Роберт Кеннеді-мол.: — Дякую, Такер.

Раніше телеканал CNN повідомив, що Роберт Кеннеді – молодший подав заявку на висунення своєї кандидатури на виборах президента США у 2024 році.

Політик є сином сенатора Роберта Кеннеді (1925—1968) і доводиться племінником колишньому американському лідерові Джону Кеннеді (1917—1963).

Фальшиві дані втрат ЗСУ видають за чисту монету або як і чому вводить в оману українська військова математика Такера Карлсона?

Перш за все слід сказати, що трохи незвично для кандидата від Демократичної партії відвідувати шоу Fox News Такера Карлсона, оскільки це шоу для ультра правих республіканців та їх електорату. Запрошення на ефір Роберта Ф. Кеннеді-молодшого має більше на меті підрив політичної сили Байдена, ніж як «життєздатний президентський шлях» для самого Кеннеді.

«Про це ніхто не говорить. Є 14 000 загиблих українських мирних жителів, але й 300 000 військових. Росіяни вбивають українців у співвідношенні 7:1:8:1», – заявив Кеннеді. «Те, що нам говорять про цю війну, просто неправда».

Звідки у Кеннеді ці страшні цифри? Що ж, джерелом співвідношення, ймовірно, була людина, з якою розмовляв Кеннеді раніше: тобто сам Такер Карлсон. Минулого тижня Карлсон озвучив майже те ж саме у своєму шоу. «Друге, що ми дізналися з цих слайдів, це те, що … Україна фактично програє війну, — сказав Карлсон 13 квітня. — За кожного росіянина вбивають семеро українців». За його словами, адміністрація Байдена «панікує» з приводу такого стану речей.

Ведучий правого медіа радий прийняти фальшивий документ за чисту монету? Арік Толер з групи розслідування відкритих джерел Bellingcat був одним з перших, хто помітив неточності та проаналізував документи, і опублікував паралельне порівняння документів, опублікованих у різний час.

У попередньому документі вказувалося, що в боях загинуло до 43 500 росіян проти 17 500 українців. Пізніший документ перевернув цифри: 17 500 росіян і до 71 500 українців. Як ми можемо бути впевнені, що другий документ було змінено? Хронологія для однієї речі; попередній документ з’явився раніше. Але на другому документі також є показники, які ілюструють, як його змінили.

По-перше, зауважте, що нові цифри для РФ відображаються в тій самій послідовності, що й оригінальний документ, що свідчить про те, що їх було вирізано та вставлено поверх оригінальних значень. По-друге, зауважте, що «6» у «61k» і «7» у «71,5k» виявляються нижчими за базову лінію для інших значень. Схоже, той, хто змінив зображення, просто поміняв «6», «1», «7» і «1». (Імовірно, тому проміжок між — «1» і «. 5» у «71.5» занадто широкий. Порівняйте це з іншими подібними цифрами.

Толер підтвердив The Washington Post, що змінений документ з’явився в каналі Telegram, модератором якого є американка, яка зараз перебуває під слідством ФБР. Це має сенс, враховуючи, що канал був центром проросійської пропаганди: зміни в оригінальних цифрах справді створюють враження, що Україна перебуває в набагато гіршій ситуації, ніж Росія.

Звідки тоді в Кеннеді дані втрат у співвідношенні 8 до 1? Ймовірне джерело його твердження про «300 000 убитих» походить від колишнього урядовця, на ім’я Скотт Ріттер, який сам має складне минуле та є проросійським рупором, й зробив нещодавно цю заяву в подкасті. Невдовзі ця заява дійшла і до російського державного інформаційного агентства ТАСС. Власне відстоювання проросійської риторики Карлсона робить його головною зіркою та незаперечним джерелом даних на російському державному телебаченні.

Дана ситуація в американських ЗМІ сприяє цілком реальній небезпеці дезінформації, посилює сумніви в американських виборців щодо уряду та інших інституцій і тим самим збирає аудиторію для республіканців у найближчих президентських виборах в США. Публічні виступи впливових політичних осіб напередодні виборів з оприлюдненням непідтверджених втрат ЗСУ, швидше за все є прикладом маніпуляції сучасного медіасередовища, щоб отримати політичні очки.

Читати також:

Війна до 2025 року? У США планують на 500% збільшити обсяги виробництва боєприпасів для України

Представник ООН: війна в Україні завдає величезних збитків екології

Breaking News зі США: нас чекає війна між США та Китаєм, перспективи Конгресу 118-го скликання

Війна в Україні завдає тяжких збитків природі

ISW: війна в Україні не завершиться у 2023 році

Байден на Генасамблеї ООН: війна в Україні – це війна однієї людини

США не повинні вв’язуватись у війну в Україні: останні заяви лідерів республіканської партії

Доброволець із США: Я приїхав захистити вільну країну (+Відео)Світлина з відкритих джерел

News Reporter
У медіа з 2017 року. Писала для https://inpoland.net.pl/. Слідкую за подіями у світі від технологій до економічних і соціальних процесів, суспільно-політичного життя та геополітичної ситуації. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка за спеціальністю історія. Зараз у Львові, 7 років жила у Варшаві. Люблю книги, кіно, активний відпочинок та свою роботу.

1 thought на “Роберт Кеннеді — молодший: «з боку України вже загинуло 14 тис. мирних жителів та 300 тис. військовослужбовців»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *